De iure,de facto,per analogiam-je to možne?

Vysvetlenie dokumentu, Pán Doc. RNDr. Vladimír Paľko, minister vnútra zo dňa 24.11.2003, k dokumentu prečo som bol hľadaný  políciou Považská Bystrica.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Vážený občan Slovenskej republiky, prečítali ste si doklad, ktorým dokumentujem, že do roku 2003 som bol ohrozovaný na živote len preto, že som poukazoval na neúmernú dĺžku vyšetrovania: od neprijatia prvej obžaloby mestským súdom v Bratislave , Uznesenie 1 T8/92 , JUDr.Peter Šamko, predseda senátu , voči ktorému sa odvolal mestský prokurátor a Uznesením sp.zn. 4 To 29/92 Najvyšší súd SR , podpis JUDr. Ján Mihál, sťažnosť prokurátora zamieta. Od 10. júna 1992, sa právoplatne moja trestná vec vrátila do štádia prípravného konania podľa Trestného zákona a Trestného poriadku. Dňa 29.10. 2001 pod sp.zn. 2 Kv 13/01, Krajská prokuratúra Bratislava, podpis Mgr. Iveta Willantová podala na mňa, v poradí druhú obžalobu v tej istej veci. Od júna 1992 do októbra 2001, ubehlo skoro 9 rokov ! Počas týchto deviatich rokov som sa musel ukrývať, lebo bol daný príkaz od .... na moju fyzickú likvidáciu, žil som ako štvaná zver. pritom som sa musel tajne stretávať s rodinou, so synom, dcérou a manželkou (vďaka Bohu som to dokázal prežiť a moja rodina ma neopustila). Táto obžaloba, v poradí druhá nebola Krajským súdom v Bratislave, podpis JUDr. Šimonová, na predbežnom prejednaní obžaloby prijatá a bola vrátená do prípravného konania !!! V predchádzajúcich článkoch som popísal situáciu koľkokrát nebola prijatá obžaloba.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

V tomto článku chcem poukázať na bezmocnosť občana Slovenskej republiky, kde skrivodlivosť zo strany štátneho orgánu akou je prokuratúra slov. republiky , ktorá je nekontrolovateľná v zmysle Tr. zákona Tr. poriadku dokáže (podľa slov dnešného gen. prokurátora JUDr. Čižnár, citujem : spustiť peklo na zemi) nemusím vás občania presviedčať , že to peklo na zemi som si prežil, a to vďaka všetkým vládam SR - od roku 1991 do dnešných dní ( gen. prokurátor, minister spravodlivosti, minister vnútra vlád: Mečiar, Dzurinda,Fico,). Mám morálne právo na vyjadrenie, že žiadnej vláde, ktorá tu bola doposiaľ od r. 1991 do dnešných dní sa nedá veriť. Posledný predseda vlády JUDr. Fico sa za posledných 12 rokov osobne podpísal na tom, že minister spravodlivosti, minister vnútra a čiastočne generálny prokurátor vo veci nekonali. !! Nie ja mám dôvod na spytovanie svedomia, ale všetci vyššie menovaní, si musia dať odpoveď na otázku: je možné, aby občan právneho štátu, začo sa pokladáme, bol 19 rokov v trestnom stíhaní, čo Trestný zákon, Trestný poriadok, Ústava SR ,žiadnym spôsobom nepozná.

SkryťVypnúť reklamu

Uvedomujem si, čo sa udialo, zahynuli rukou vraha dvaja mladí ľudia, len preto, že poukazovali na nezákonnosti v našom štáte. Chcem rodičom týmto článkom dať úctu, že vychovali také deti, ktorí si ctili zákon a zákonnosť (modlím sa za nich úprimne s vďakou a nádejou, že sú veľmi blízko k Bohu, lebo sa píše, Blažení tí, čo trpia pre spravodlivosť. Sám som otec, 19.02.2018 som dovŕšil vek 64 rokov a svoj zápas o naplnenie spravodlivosti nevzdávam, a tak mi Boh pomáhaj.!

Som ochotný zodpovedať pravdivo na každú mne položenú otázku. Našou snahou, každého občana,veriaceho, neveriaceho v Boha je budovať právny, občiansky štát!

Miroslav Mikuš

Miroslav Mikuš

Bloger 
  • Počet článkov:  11
  •  | 
  • Páči sa:  0x

27 rokov nezakonne prenasledovany slovenskou justiciou de facto, de jure. Podnikatel, investor, zberatel, sociolog. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
SkryťZatvoriť reklamu