Prezidentské voľby a prieskum o nich

Prieskum o prezidentských voľbách sa snaží  ľudí oklamať, a to tým, že p. Šefčovič je prvý v rebríčku. Chcú nerozhodných voličov zmanipulovať, ktorí poriadne ani nevedia, čo sa aktuálne deje, aby volili kandidáta zo SMERU.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

A to len, preto, že je prvý v rebríčku. Ale realita je niekde inde. 

Osobne si myslím a verím, že prvé kolo vyhrajú p. Čaputová a p. Mistrík. Ešte raz podotýkam, že prieskum je zmanipulovaný ! 

A prečo ? To hádam nemusím ani písať, ale ak náhodou neviete stačí sa pozrieť, čo vláda SMER a ich poslanec p. Robert Fico dokazuje. 

Myslím, že pán Šefčovič sa pohybuje tak medzi druhým a tretím miestom, je to také na hrane medzi p. Mistríkom a p. Čaputovov. 

Verím, že ľudia už dostali dosť informácií o SMERE, prečo nepodporiť ich kandidáta na prezidenta, pána Šefčoviča. Ktorý bude konať podľa toho, ako sa mu bude diktovať. Ale stále je tam kopec ľudí, ktorí ho budú voliť, pretože manipulácia na Slovensku zo strany SMERU už nemého konca kraja. 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Chcem týmto vyzvať ľudí, ktorí plánujú voliť kandidátov na posledných priečkach, aby prehodnotili svoje rozhodnutie a dali svoj hlas niekomu kto túto krajinu má možnosť zmeniť, posunúť ďalej a očistiť od špinavostí, ktoré sa dejú. 

Ďakujem

Miroslav Somora

Miroslav Somora

Bloger 
  • Počet článkov:  13
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som obyčajný nespokojný občan SR.Ktorý chce svojimi informáciami a názormi na aktuálnu politickú situáciu zmeniť zmanipulovaných ľudí.Zmeniť ich presvedčenie o tom, aby sa nebáli vyjadriť svoj názor a rozhodovať sa podľa srdca nie podľa toho, čo im nahovorili do hlavy a čomu nezmyselne veria. Zoznam autorových rubrík:  PolitikaSúkromné

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu