Svet tvojej ulice

Máš predstavy o svojom živote, O nejakých nových skúsenostiach ktoré môžeš nadobudnúť. Zmeniť niekoho, Niečo. je to tvoja ulica  v ktorej žiješ ty. Tvoja hlava, tvoje myšlienky.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Predstava môže byť aj seba klam. Predstavy môžu veľa klamať o tomto svete. Myslíš že nie? Tak si sa už sám/a na vlastnej koži popálil na tom keď ťa čakalo niečo nove. Predstavoval/a si si že to bude nuda o ničom ale aj tak napriek tomuto vlastnému klamaniu si tam šiel/a a opak tvojho presvedčenia bola Pravda. Pravda o tom že si sa sám/a klamal o tom aké to skutočne bolo.
máš super pocit v sebe ktorý ťa nesie nad všetky tvoje problémy. Si nadchnutý/a životom že môže to byť super a nič ma nesklame.
Bum život ti podrazí nohy. Si žil v klamstve že sa ti žije super. Preto pozeraj na život s rezervou keď spadneš na hubu neznamená že tam musíš ostať stále. Ale opráš sa choď ďalej a skús načerpať novou silu s toho čo ťa nadchlo a možno nájdeš novu silu v niečom inom. Len nepredstavuj si že to tak bude stále. Všetko je v tvojej hlave. V hlave v ktorej máš vlastný svet. Svet ktorý ty vidíš tvojimi očami.
Nikto ti ten svet nemôže zbúrať. To máš ako so starou ulicou niečo zbúraš, niečo nove postávaš, prestavíš rozšíriš. Ale stále je to tá istá ulica.
(stále si to ty nikto iný)

Martin Mundier

Martin Mundier

Bloger 
  • Počet článkov:  10
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som ten ktorý sa rád zamysli nad ľuďmi, vecami, životom. Mám rad život. pozorujem okolitý svet s otvoreným srdcom. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéZamyslenia

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
SkryťZatvoriť reklamu