Štyrom pätinám oprávnených

Nepíšem veľmi politické blogy, nechce sa mi zbytočne rozčuľovať. Najmä keď sa tu o tom píše toľko a pozitívna zmena v nedohľadne. Zostal som ale rozčarovaný z účasti na posledných voľbách.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (18)

Mať mandát od ani nie pätiny oprávnených voličov, tak to je výhra. Zaväzujúce jak hovado. To či je rozumné mať VÚC v takej forme v akej ich máme, to je určite na diskusiu, dôležité je, že ich máme a rozhodujú o mnohom, čo sa nás priamo dotýka. Svojich zástupcov si však išiel voliť iba každý piaty oprávnený.

Akú majú motiváciu potom pracovať títo župani a poslanci, keď už od začiatku je nám fuk, kto tu o nás bude rozhodovať? A páni župani a páni poslanci, vy čo oslavujete? Veď viac hlasov dostane už aj súťažiaci vo Farme alebo inej oblbovačke v našich televíziách.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

No nič Slovač, potom treba nadávať, že nám padá omietka na hlavu v nemocnici, robiť si srandičky, že máme cesty na jednotku, vyšší prevodový stupeň sa po zime zaradiť nedá, že tie školy sa v ničom nezmenili, odkedy sme odtiaľ vyšli a tak ďalej.

Už to vidím ako sa v našom kraji všetko vylepší, ako sa tu bude žiť a budeme napredovať, všade kopec turistov a delegácií, ktorým budeme inšpiráciou. Alebo aj nie, no hlavne, že sa teda horšie nastalo...

Albert Nagy

Albert Nagy

Bloger 
  • Počet článkov:  63
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Snažím sa robiť veci dobre. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu