Ako nájsť pána "Dokonalého"

Snáď asi každá ženská duša túži po vášnivých objatiach a bozkoch, po príjemných večerných prechádzkach či skromnom rozmaznávaní. A práve každá ženská duša si myslí, že toto dokáže len pán Úžasný, naša spriaznená duša.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (12)

Nejedna mladá baba verí, že niekde na svete existuje človek, ktorý je stvorený len a len pre ňu, jej druhá polovička. Niektoré sú šťastné lebo HO už našli, alebo naopak NAŇHO ešte len čakajú a tajne dúfajú, že raz HO určite stretnú. Skutočne, vo svojích pubertálnych rokoch som aj ja tomu verila: jedine Vin Diesel z filmu XXX ma dokáže urobiť dokonale šťastnou a prežijeme spoju nádherný život. Áno, aj mne to neskôr došlo... 

Asi každé dievča sníva o scénke ako vystrihnutej z najromantickejšieho filmu - hneď ako vstúpite do akejkoľvek miestnosti, stretnú sa vaše pohľady, preletí amorov šíp a bude to láska až za hrob. Tu však nastáva jeden problém - ako zistíte, že to je ten pravý? Áno, zo začiatku vám napovie váš 100% spoľahlivý vnútorný hlas a svet sa bude točiť len okolo NEHO. Každý vzťah začína zamilovanosťou, všade lietajú srdiečka, nasledujú zasnené pohľady von oknom. No a nemusím opisovať, čo sa pri takýchto pohľadoch mladým dievčatám premieta v hlave. Možno len na ukážku: je absolútne dokonalý, to božské telo, nádherné vlasy, modré oči, perfektné oblečenie a ten zadok ... Podľa mňa v tomto období cítime víťazstvo a musíme si chráni pána Bezchybného.  

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Máme tu však menší problém. Čo ak časom pochopíme, že my ženy sme sa unáhlili a na ŇOM nám začnú vadiť určité veci a chyby, ktoré sme pred tým nevideli alebo sme nechceli vidieť a zistíme, že ten, ktorého sme pokladali za naj muža na svete, vôbec nie je taký in ako sme si mysleli?Začína opadať prvotné pobláznenie a vtedy prichádza na rad dôležité rozhodnutie: buď sa naučíme tolerovať jeho chyby, alebo začneme hľadať svoje štastie u niekoho iného (aj keď rozchod pomerne bolí...). Čakanie na toho Pravého môže byť niekedy veľmi dlhé a nikdy s istotou nebudete vedieť, že ste HO už našli, pretože takéto situácie sa môžu dlho opakovať. 

SkryťVypnúť reklamu

Najdôležitejšie je uvedomiť si, aké prvoradé vlastností musí náš Vysnívaný spĺňať. Predsa len by mal mať aj rovnaké koníčky či záľuby, lebo podľa mňa sa protiklady v partnerskom svete nepriťahujú. A nezabudnúť - musíme sa s ním cítiť príjemne v hocijakej situácii! Samy si musíme zhodnotiť, či sa s dotyčným k sebe dostatočne hodíme. Nečakajte na žiadnu najlepšiu kamošku, ktorá vám dá super radu. Mohli by ste totiž prísť o skvelého muža a to by bola veľká škoda.

Natália Labudová

Natália Labudová

Bloger 
  • Počet článkov:  28
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som jedno obyčajné 19 - ročné dievča, ktoré nedokáže žiť bez svojich kamarátov, rodiny a musím povedať, že ani bez školy (jasné, že nemyslím učenie). Milujem akciu, resp. naše akčné piatky, moje ženy, mojho ... Bez nich by bol život smutný a stereotypný. Teda aspoň pre mňa. Určite si neviem predstaviť ani jeden deň bez mojich obľúbených tvári a ich trefných poznámok na všetko živé okolo. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

276 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
SkryťZatvoriť reklamu