Ako sa stať na Slovensku slávnym- rýchlo a účinne

Nerada moralizujem ale ...Aj vy patríte medzi stovky snaživcov, ktorí by sa chceli stať uznávanou slovenskou celebritou? Neviete ako na to? Hľa, tu je návod:

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Ideálne je začať už v ranej mladosti pracovať na svojej budúcej pikantnej minulosti. Pomôžeme tým nielen sebe, ale aj bulvárnym novinárom. Budeme predsa solidárni a inšpirujme ich v písaní nových, spoločnosť obohacujúcich člankov. Touto cestou sa neskôr verejnosť podozvedá o všakovakých huncútstvach, ktoré ste vo svojich mladých letách povystrájali. Príslovie: Ako budeš siať, tak budeš žať, platí v tomto prípade dvojnásobne.

A tak nože sa slečny nechajte umelecky odfotografovať v polohe ťarchavej rodiacej na internetovú stránku nejakého renomovaného nemeckého eskort servisu. Alebo rovno zvečnite svoje herecké umenie na video. Aby vaše deti, keď naň o pár rokov na hodine informatiky natrafia, mohli hrdo skonštatovať: "Ej, tá naša mamka veru vedela dobrý špagát!"

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Po zodpovednom zabezpečení sa do budúcnosti by mal nasledovať ďalší krok, a síce- zviditeľniť sa. Možností je predsa neúrekom: Môžete sa predviesť v jednej z "telentových" tv súťaží- takyvaných "realiti šó"- Či už ako šumná deva ochotná obdariť nehynúcou čistou láskou vychýreného milionára (z ktorého sa nakoniec vykľuje vodič trolejbusu čo býva u mamy).

Alebo to skúste so spevom. Že v speve nie ste zdatní? Ale veď zlá reklama je najlepšia reklama! Len pre ilustráciu, ktorý účastník SHS vydal album ako prvý? Žeby niekto z finálovej jedenástky? Kdeže! Bol ním sám veľký Jožo-DŽIGA-DŽiga-Suchý, za sprievodu svojho legendami opradeného obočia a lá (toto nikdy neviem ako sa ma správne napísať) Leonid Brežnev.

SkryťVypnúť reklamu

Ak sa vám ani jedna z týchto možností nepozdáva, nezúfajte. Je tu kopa ďalších:

Čo takto sa dať zavrieť na 3 mesiace vo vile, kde budú kamery snímať napríklad aj ako sa špárate v nose, alebo ako si striháte nechty na nohách, s hysterickým slaboduchým transsexuálom, Talianom Slovákom ako repa, alebo sa tlačte s 10 ďalšími ľuďmi v garáži Nory Mojsejovej. Alebo sa rovno staňte Norou Mojsejovou!

A nezabúdajte na dobročinnosť! Tak, ako sa výťažok z predaja Mojsej Vodky venuje protialkoholickým liečebniam, rovnako by ste mohli deťom predávať heroín a peniaze za každú piatu dávku, ktorú predáte, poputujú do protidrogivých liečební pre mladistvých.

SkryťVypnúť reklamu

Dúfam, že vám tieto dobre mienené rady pomôžu nielen vo vašom profesijnom, ale aj osobnstnom raste.

Nech slovenská kultúra prekvitá aj vaším pričinením!!!

Natália Švecová

Natália Švecová

Bloger 
  • Počet článkov:  16
  •  | 
  • Páči sa:  0x

byť super je super. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená... načmárala somNezaraditeľné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu