Nová kniha Michala Havrana: Obesíme ťa

Písmo: A- | A+

Denník SME pripravil pre vás v utorok 24. októbra špeciálne vydanie. Môžete si ho kúpiť v stánkoch spolu s knihou od Michala Havrana len za 3,99 €.

Obrázok blogu
(zdroj: Jozef Jakubčo)

Kniha Obesíme Ťa vyjde v utorok 24. októbra

Môžete si ju kúpiť v stánkoch spolu s denníkom SME len za 3,99 €. Predplatitelia denníka SME dostanú jeden výtlačok knihy zadarmo v priebehu novembra.

Kedy bude cirkev hodná svojho pápeža? Prečo je emancipácia hlúposti nebezpečná? Rozumieme tomu že sa nehnedne len zo slnka?

Nová kniha Michala Havrana nie je len akýsi pokus o naivný dialóg, ale diagnostika nových tvárí fašizmu a toho, čo sa so Slovenskom deje.

Pod hlavičkou SME autor z týždňa na týždeň píše o rôznych aktuálnych, ale aj nadčasových témach. Vybrali sme jeho autorské strany, ktoré svoj odkaz nestrácajú, ale časom získavajú nový rozmer.

V utorok 24. októbra si tak môžete v stánkoch kúpiť denník SME spolu so zaujímavým pohľadom spisovateľa, komentátora a teológa len za 3,99 €.

Ak ste predplatiteľ SME, jeden výtlačok knihy dostanete zadarmo. Bude vám doručená poštou v priebehu novembra. Ak by ste mali záujem o ďalšie výtlačky môžete si ich objednať za zvýhodnenú cenu 2,49 € telefonicky na čísle 02/ 323 77 777 alebo e-mailom na predplatne@petitpress.sk.

Obálka novej knihy Michala Havrana
Obálka novej knihy Michala Havrana (zdroj: SME.sk)

Obesíme ťa je knihou od Michala Havrana, ktorá vychádza v edícii autorov denníka SME. Prinášame ju pre vás po úspešnom knižnom debute o únose prezidentovho syna od Matúša Burčíka, výbere toho najlepšíeho v knihe Prvá vodka po smrti od Ľ. Feldeka ale aj v ďalších tituloch, ktoré vychádzajú v edícii SME.

Tento rok v decembri sa môžete tešiť aj na novú knihu so zamysleniami Roberta Bezáka.

Skryť Zatvoriť reklamu