Vodné dielo Gabčíkovo + malá anketa pre všetkých

Vodné dielo Gabčíkovo a virtuálne prehliadky Čunovo + Hrušovská zdrž, Prívodný kanál a Stupeň Gabčíkovo boli pridané už pred viac ako 2 týždňami. Pred pridávaním ďalších panorám tu máme istú dilemu, ktorú nám ako cieľová skupina, pre koho sú panorámy určené, určite pomôžete sami rozlúsknuť :-) Keďže máme rôzne názory na spôsob vyobrazenia panorám na tomto blogu, rozhodol som sa vyriešiť to demokraticky a ponechať voľbu na Vás. Prosím, prezrite si tento článok a vyjadrite svoj názor v ankete na jeho konci. Ďakujem!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

Nasleduje niekoľko rôznych spôsobov vyobrazenia panorám:

1. Kliknutím na náhľad sa v tom istom okne otvorí web stránka PANORAMY.SME.SK s danou panorámou - pre návrat na článok v blogu je potrebné použiť funkciu web prehliadača pre návrat (kliknutím na náhľad s pravým tlačítkom myši je možné vybrať voľbu pre otvorenie odkazu v novom okne/karte):

Čunovo
Čunovo 

:-( Užívateľ je odvedený z článku a pre návrat musí kliknúť tlačítko "Späť" vo svojom web prehliadači, čo znova načítava náš článok (a znižuje karmu, ale to nám nevadí :-))

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

2. Kliknutím na náhľad sa otvorí v novom okne/karte web prehliadača stránka PANORAMY.SME.SK s danou panorámou, po prehliadnutí panorámy môžete okno zavrieť:

Kompa pri Vojke
Kompa pri Vojke 

:-( Ak je v článku viac náhľadov, odkazujúcich na viac panorám, užívateľovi sa po kliknutí na náhľad každá otvorí v novom okne/karte. Ak užívateľ pred návratom do okna s článkom ponechá okno panorámy otvorené a otvorí okno s ďalšou panorámou, môže mu to výrazne spomaliť systém, alebo dokonca spôsobiť pád prehliadača

3. Kliknutím na náhľad sa otvorí panoráma v novom, vyskakovacom okne:

Gabčíkovo
Gabčíkovo 

:-( pri použití panorámy s hotspotom sa po kliknutí naň momentálne otvorí stránka PANORAMY.SME.SK s panorámou, na ktorú hotspot odkazuje (toto by sme vedeli upraviť tak, aby sa otvárala len samotná panoráma)

Skryť Vypnúť reklamu

4. Panoráma vložená priamo do textu:

5. Iná - prosím, napíšte do diskusie BlueBoard.cz

Ďakujeme za Váš názor!

Igor Socha, panoramy.sme.sk

panoramy.blog.sme.sk

panoramy.blog.sme.sk

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Brázdime túto malú, ale krásnu krajinu sem a tam, aby sme Vám ukázali tie najkrajšie a najzaujímavejšie miesta cez panorámy a virtuálne prehliadky. Zoznam autorových rubrík:  nové virtuálne prehliadkyvšeobecnéSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu