SME sa pokazilo

Neviem či sa pamätáte ako vyzerali blogy na SME kedysi. Mnohé bolo úplne inak ako dnes.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (25)

Výhodou starého dizajnu bolo napríklad to, že ste si vzhľad blogu mohli prispôsobiť svojim predstavám.

Celkom inak to vyzeralo aj keď ste sa prihlásili do administrácie. Bolo to old school, ale bolo to dobré a funkčné. Nebolo treba nič meniť.

Potom na jar 2015 prišlo zavedenie nového dizajnu blogu. Odvtedy až do dnes, sa na Blogu SME udial dlhý rad zmien. Väčšinu týchto zmien hodnotím ako zmeny k horšiemu.

Keď som sa pozeral na starý Blog SME, videl som za ním veľké nadšenie a lásku ľudí, ktorí ho vytvorili.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Z toho čo sa z neho po všetkých tých rokoch stalo mám pocit, ako keby bol pre SME takou tou železnou guľou, reťazou pripevnenou k nohe...

Veľkým problémom na SME je reklama. Od určitej doby jej je naozaj priveľa. Myslím že mnohých čitateľov a blogerov to privedie k tomu že odídu niekde inde, kde je reklamy menej, alebo kde je povolené blokovanie reklám.

Ja mám SME predplatené, lebo som dostal predplatné ako darček. Takmer vôbec ho však nevyužívam, lebo sa mi nechce prihlasovať zakaždým, keď si chcem niečo prečítať. Radšej si to pozriem inde, kde je to zadarmo.

Nepríjemne ma prekvapilo to, že keď som sa, teraz po posledných zmenách, prihlásil do administrácie blogu a dal som si zobraziť môj pripravovaný článok, zobrazovala sa mi v ňom reklama.

Skryť Vypnúť reklamu

Keby to bola nejaká decentná reklama, tak nepoviem. Ale toto bolo video napchané doprostred textu.

Myslel som si že keď mám predplatné, tak to budem mať bez reklamy.

Keď už na SME tá reklama musí byť, tak by bolo dobré povoliť blokovanie reklamy a dať ľuďom možnosť voľby. Dať im možnosť vybrať si či chcú alebo nechcú reklamu vidieť.

Ale to by som chcel asi priveľa... Neverím že blokovanie reklamy bude na SME niekedy povolené.

Neviem čo napísať na záver. Len asi to, že keď som sem začal chodiť, tak to tu bolo úplne iné ako dnes a to čo sa zo SME stalo sa mi vôbec nepáči. Je mi veľmi ľúto že to takto skončilo.

Skryť Vypnúť reklamu

Juraj Paškuliak

Juraj Paškuliak

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  208
  •  | 
  • Páči sa:  126x

Pochádzam z Kláštora pod Znievom. Študoval som na Škole úžitkového výtvarníctva v Kremnici. Živím sa výrobou majstrovských sláčikových hudobných nástrojov. Som autorom štyroch zbierok poviedok, ktoré v priebehu rokov 2010 až 2013 boli vydané v knižnej podobe. Zoznam autorových rubrík:  SpoločnosťPolitikaNezaradenéPrózaFotografiePoéziaKultúraSúkromnéSpomienky na matku

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu