Korupcia do školy!!! Alebo korupčná výchova.

Áno, dobre čítate korupcia by sa mala učiť na školách. Prečo?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Dôvody vidím tri.

Prvý je ten ,že mnohí bigotní fanatici ju považujú za zlo, lebo to vraj škodí nejakému "spoločnému dobru", ale ja si skôr myslím, že miešajú náboženstvo do zákonov štátu alebo im vadí len preto, že nie sú na pozícii kde by sa im "ušlo".... 

Druhým dôvodom je, že je možné ju odhaliť, čiže mne z toho vychádza, že je robená nedôsledne, neprofesionálne že my Slováci nemáme o nej základne vedomosti ako ju uskutočňovať a potom nám tu vychádza jej vysoká miera. 

 Tretím ,je ľudské právo na ňu a to je v súlade s právom na osobnú slobodu garantovanú Ústavou SR a takisto v súlade s Všeobecnou deklaráciou ľudských práv.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Jednoducho povedané mám právo korumpovať a byť korumpovaný. Dalo by sa povedať že národná protikorupčná jednotka porušuje ľudské práva. Zbavme sa už konečne strachu z korupcie!

Veď to prináša nesporne množstvo výhod, nie len pre toho kto korumpuje ,ale aj pre korumpovaného. Myslím si že náuka o nej, by mala byť povinná a mala by sa učiť už v jasliach no najneskôr už v škôlkach. Preto je tu jej vysoká miera, pretože naozaj nevieme nekriticky prijímať všetko čo je na sever a na západ od nás.

A ak by to chcel niekto odmietnuť tak mu dáme nálepku bigotnosti ,fanatickosti, stredovekosti alebo veď niečo sa už nájde..... 

SkryťVypnúť reklamu

Aj takto nejako mi znejú v ušiach dôvody, na zavedenie povinnej sexuálnej výchovy do škôl. Prečo chcú zničiť naše deti? Prečo ľudia ktorí často podporujú Inakosť ,zároveň bojujú proti inakosti?

Veď ak je sexuálna výchova nevedúca k manželstvu a rodičovstvu taká dobrá, tak prečo nie korupčná výchova? Veď ľudia ktorí konajú korupciu sa vôbec netvária žeby konali nejaké ZLO.....!?!

A ja, takýmto výchovám hovorím NIE a hoc aj 3x!!! 

Pavol Kozák

Pavol Kozák

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Ja sú otýc gdo je vác. Tento bonmot z Radošiny je nie len o právach ale hlavne o povinnostiach otca v rodine. Preto máme dnes toľké problémy nie len v rodinách ale aj v spoločnosti. Zabudli sme si plniť každodenné povinnosti ,a sám viem že to nie je jednoduché no som rozhodnutý neabdikovať na svoju funkciu. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

714 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

51 článkov
SkryťZatvoriť reklamu