Demitra by aj dnes krútil hlavou...

Keď naša, už dnes legendárna 38-ka zahodila v závere zápasu s domácou Kanadou tutovku na 3:3, neveriacky krútil hlavou.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

4. mája 2022 malo Slovensko opäť jedinečnú šancu. Šancu zbaviť sa človeka menom Róbert Fico. Nestalo sa. Však veď načo, že? V pléne chýbali 2 hlasy. Ja som niekoľkokrát vyslovil vetu "Fico nikdy v base neskončí!" Nemal som veľké oči ani teraz. Ale ... vraví sa, že nádej zomiera posledná. 4. mája však tá chudera asi skapala definitívne.

  1. Ak Demitrovu tutovku zneškodnil Luongo, tak túto, tiež historickú zmarili dve pani "poslankyne" z hnutia, ktorého predseda sa s obľubou v čase svojej najväčšej popularity pretŕčal v tričku s nápisom "Fico chráni zlodejov". Netuším, kde to jeho tričko skončilo, ale nečudoval by som sa, ak s ním jeho žena umýva toaletu. Je až s počudovaním, že istý čas túto krajinu "riadil" človek, ktorý nedokáže ani riadiť svojich poslancoch pri takto dôležitom hlasovaní. To, že ich obe neskôr vyhodil z hnutia, je teraz nám všetkým platné asi tak, ako Andrejovi z Revúcej frazeologický slovník.

  2. No a Fico? Prví, s kým si po hlasovaní podal ruku, boli Suja a Pellegrini! Symbolika? Dosť možno áno. Pretože nasledujúce voľby budú strašnou porážkou zdravého rozumu. Spojenie Smerohlasu, fašistov a multi-otecka vrhne na minimálne 4 roky túto krajinu o takých 20 rokov naspäť v čase. Niekam na úroveň Bieloruska, Albánska alebo Rumunska. Ale čo si tento národ, ktorého veľkej väčšine stačia ku šťastiu 13.dôchodok, sľub o dostavaní diaľnice BA-KE a sprosté vtipy na MDŽ, iné zaslúži???

  3. Je teraz otázkou, že koho a či vôbec ísť o tie necelé 2 roky voliť. Ja osobne už som z voľby "menšieho zla" slušne napísané otrávený. Pretože, čo ja ako volič ešte môžem zmeniť, keď aj pomôžem svojím hlasom do parlamentu ľuďom, ktorým ešte ako-tak dôverujem a oni dopustia to, čo sa v tom parlamente 4.mája udialo?

  4. Odpoveďou na túto otázku bude asi veta : "Volebný víkend asi strávim s ľuďmi, ktorí ma nikdy nesklamali, napriek tomu, že som kvôli nim nikdy nič nemusel hodiť do urny. Čiže so svojou rodinou..."

  5. Záverom sa ešte ospravedlňujem Robertovi Luongovi, že som ho degradoval na úroveň Tabak a Hatrákovej...

Peter Albrecht

Peter Albrecht

Bloger 
  • Počet článkov:  18
  •  | 
  • Páči sa:  7x

Som "odborník" na všetko a na nič!Tak ma aj tak (ne)vnímajte...budem kydať respektíve velebiť všetko a nič, čo ma zaujme... Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu