Ahojte baby !!!

Text , ktorý na zabalený tovar , ktorý posielate svojim zákazníkom bežne nikto nenapíše. Ak to urobíte , tak viete , že u zákazníka to budú určite čítať tí , ktorých chcete pozdraviť. V to dopoludnie takýto pozdrav na balenom tovare do firmy prišiel. Baby v sklade sa tešili , že si na ne niekto spomenul . Zdvihlo im to náladu .

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Vedeli , že to napísala kolegyňa , ktorá zostala pracovať v starej firmea dnes cez jej ruky určite prešiel tovar , ktorý práve dostali . Pozdravna balíku bol toho dôkazom . Poznali jej písmo. Potešili sa , že sa po dlhomčase ozvala a spomínali si ako im bolo spolu dobre , kým sa firmanerozdelila. Okolo firmy preletela záchranka. Prehliadli ju . Spomínali ďalej ,ako kolegyňu videli s novým priateľom, s ktorým sa spoznala len nedávno. Asi sa jej darí , keď si na nespomenula . Priali jej ho všetky , lebovedeli , aký mala ťažký život so svojim bývalým. Alkohol je pliaga ,vieskomplikovať život každému .

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Zazvonil telefón. Jedna z báb ho zodvihla. Jej rozveselená tvár sapostupne menila až nakoniec celástŕpla . Zložila telefón , ba skôr jej vypadol z ruky , sadla sia nevedela vydať zo seba slova. Zrazu s plačom vykríkla : „ Babytototoo... nebol pozdrav, totoo.... bola rozlúčka , však našu ........ pred chvíľou v sklade zavalili balíky a bola namieste mŕtva „. Pozreli na balíky , ktoré tam stáli ešte nerozbalené . Nechápajúc čítali dookola pozdrav : " Ahojte baby !!! " Zrazu odskočili. Stáli blízko pri balíkoch , stojacich v stohu v ich sklade ...... Už vedeli , prečo imto majster dennodene pripomínal .

SkryťVypnúť reklamu

Toto je voľne spracovaný príbeh nepodstatných faktov v pozadí skutočnéj tragédie , ktorá sa minulý týždeň stala.

Peter Oslanec

Peter Oslanec

Bloger 
  • Počet článkov:  44
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som otcom blogera. Z jeho blogov som sa veľa dozvedel o jeho vnútornom živote. Rád by som ponúkol podobnú šancu aj jemu. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
SkryťZatvoriť reklamu