Sex(i)láska

Myslím, že každý z Vás pozná moderný trend mládeže. Odvtedy, ako sa sex stal netabuizovanou témou, stretávame sa s ním všade. V každej reality šou, vo večerných filmoch, na internete a bohvie ešte kde. No asi najviac si sex spájame s mladými ľudmi. Neviem ako Vy, ale mne to hneď "naskočí", že mladí ... Názov som vybral naozaj taký, lebo si myslím, že presne vystihuje trend dnešnej doby a veci, ktorú chcem trošku "naštrbiť".

Písmo: A- | A+

Názov sa dá vysvetliť po svojom, no reálne tu máme dva významy : Sex i láska a Sexláska. Aj Vám sa zdá, že to je to isté ? Ja si myslím že nie. Musím ísť trošku do viery kresťanskej, kde sa hovorí, že sex až po svadbe. S týmto "uzákonením" sa nestotožnuje asi 78% mladých ľudí, a keby len tých. Asi by bolo na mieste povedať, ako to myslím.

Sex i Láska

Toto je prípad, ked mladý človek si nájde dievča, s ktorým sa má skutočne rád. Ide to medzi nimi dobre a po čase je dosť možné, že dojde k sexu. A keď aj dojde, stále sa budú mať radi aj vo svojej podstate, lebo si vyhovovali aj pred sexom. Takýto ľudia majú budúcnosť. Či už je intenzita sexu veľká alebo malá, stále je medzi nimi nejaký vnútorný "pocit", ktorý ich spája aj mimo ich sexuality.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Sex Láska

Tento "vzťah" prebieha skoro rovnako ako Sex i Láska, až na pár odlišností. Akonáhle tí dvaja zažijú sex, už sa z nich vytráca ten krásny vnútorný pocit lásky, zamilovanosti, ľúbenia sa. Začína sa u nich prejavovať sexláska, čo znamená milovať toho druhého pre sex, ktorý s ním má. A tento druh vzťahu sa časom určite. A potom sa z jednej alebo druhej strany stáva tzv. fuck-buddy alebo fuck-friend. To je doslaova priateľ na sex.

Nehovorím čo je dobré a čo je zlé. Vždy sa však nájde niekto, kto to takto spraví, a v druhom prípade ten človek trpí, a často sa stáva, že trpia obe strany. A aj napriek spoločnému sexu ich hrýzu svedomia, že toho človeka stratili/strácajú.

Skryť Vypnúť reklamu

Aby mi niektorý nepovedali, že som sviňa ked si myslím, že su len takéto vzťahy, dovoľte sa mi ohradiť. Ja som nepísal o vzťahoch všeobecne, ale iba o "trende", ktorý sa rozvíja. Díky za pozornosť

P.S.: som začínajúci autor tak berte ohľad :)

Peter Winkler

Peter Winkler

Bloger 
  • Počet článkov:  1
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Študent vysokej školy, ktorý má plnú hlavu všeličoho možného ... Občas sa tu možno nájdete, a možno aj zaspomínate ... Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu