Odhalenie pravdy o referende alebo Nie je kampaň ako kampaň

Zozbierať 10.000 podpisov na petíciu potrebnú na založenie zbrusu novej politickej strany by bola dnes pre pána Antona Chromíka (hovorca Aliancie za rodinu a iniciátor referenda) - obyčajná brnkačka. Nová Chromíkova strana by sa mohla volať napríklad „Zachráňme slovenskú rodinu“, to znie celkom dobre, či nie ?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (55)

Nevyužiť a len tak premrhať takú širokú podporu slovenskej verejnosti by bolo predsa trestuhodné !
Spomeňme si na minuloročné prezidentské voľby. Aká úspešná bola kampaň s pracovným názvom „služba občanom Slovenska“ dnes už šéfa strany Sieť, pána Radoslava Procházku. Prečo by sa niečo podobné nemohlo podariť aj Chromíkovi ? Ba mohol by sa stať aj novým premiérom, že ...?

Lenže, nie je kampaň ako kampaň.
Kým pán Procházka si svoje bilbordy a mítingy musel zaplatiť z vlastného vrecka, pán Chromík dostal nezištný darček v podobe vyhláseného referenda za 6 mil. Eur od všetkých občanov Slovenska (rozumej daňových poplatníkov). Nie je však nič nové pod slnkom, keď znova a znova platíme za svoju vlastnú naivitu a hlúposť.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Čo je však na Chromíkovom „zviditeľňovaní sa“ alarmujúce, je šírenie povýšenectva, nenávisti a intolerancie medzi ľuďmi, cirkevní hodnostári sa zapájajú do štvavej kampane proti občanom s inou orientáciou, na špinavú reklamu sú zneužívané deti...

Teraz je už vlastne úplne jedno, či referendum dopadne tak, či onak – jeho absolútny víťaz je známy už dnes. Nie je ním nikto iný, ako sám pán Chromík. A vďaka nám má pred sebou skvelú politickú kariéru, držme mu všetci palce !

A čo získa v referende „Chromíkova tradičná slovenská rodina“ ?
Nič.
Veď prečo by aj mala ... 

František Piffko

František Piffko

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Chcem veriť, že aj na Slovensku sa dá žiť lepšie.Je ale potrebné niečo pre to urobiť. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

714 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

51 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
SkryťZatvoriť reklamu