Zabíjanie Ukrajincov, ktoré nariadil diktátor Putin, nemá žiadny zmysel

Putinizmus sa dostal do spoločnosti nacizmu, fašizmu, komunizmu, maoizmu, apartheidu a všetkých zločinov proti ľudskosti

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Rusko napadlo slobodnú a suverénu Ukrajinu. Je to ničím a nikým nevyprovokovaný barbarský útok, pri ktorom umierajú úplne zbytočne ľudia.

Vojna Ruska nemá žiadny zmysel, nie je to riešenie ničoho. Rusku neprinesie absolútne nič dobré, len smrť ruských občanov, ekonomickú devastáciu ruských občanov a roky biedy a nenávisti voči Rusku.

Diktátor a vojnový zločinec Putin priviedol svoju krajinu na pokraj jadrovej katastrofy, už dnes spôsobil Rusku nezmazateľné škody. Putin z občanov Ruska urobil bláznivých agresorov.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Putinizmus sa dostal do spoločnosti nacizmu, fašizmu, komunizmu, maoizmu, apartheidu a všetkých tých zločinov proti ľudskosti, ktoré vytvorili za posledných 100 rokov najtzvrátenejšie ľudské mozgy tejto planéty.

Diktátor Putin rozpútaním vojny na Ukrajine ekonomicky devastuje Rusko, zlikvidoval obchodovanie ruských firiem, zatvoril hranice do sveta pre svojich občanov, zabil ruskú vedu a zničil budúcnosť niekoľkých generácii občanov Ruska.

Zabíjanie Ukrajincov, ktoré nariadil diktátor Putin, nemá žiadny zmysel, nie je riešením ničoho, neprináša nikomu nič.

Martin Pilnik

Martin Pilnik

Bloger 
  • Počet článkov:  375
  •  | 
  • Páči sa:  333x

Člen SaS a jej tímu pre zdravotníctvo. Som muž, lekárnik a jedno M zo 4M. Blogér číslo 9 na blog.sme.sk od roku 2004. Zoznam autorových rubrík:  Farmácia/lekárenstvoŠkola praktického životaGeocachingPDAPočítačeInternetNenapísal by som to lepšie...

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu