reklama

Dnes antivaxeri zabíjajú takto (Diel XXIV)

Antivaxeti spôsobili 575 zbytočných hospitalizácii, antivaxeri zabili cca 40-50 ľudí. Nie je dôvod nikoho hladiť po srsti. Nazvime veci pravým menom, nalejme si čistej pepsicoly.

Dnes antivaxeri zabíjajú takto (Diel XXIV)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (9)

V nemocniciach je v stredu 6.40.2021 na Slovensku 753 ľudí. Z nich je 83% neočkovaných.

V nemocniciach je 625 neočkovaných - pri účinnosti vakcín okolo 92% je to 574 úplne zbytočných hospitalizácii.

Tých 574 hospitalizácii stojí zbytočné peniaze, zbytočne míňame vzácne ľudské zdroje sestier a lekárov.

753 pacientov z toho 575 úplne zbytočne. Pri zaočkovanosti ako Dánsko, Nórsko, Portugalsko by sme mali dnes 2000 nových pozitívnych a trápnych chrípočkových 178 hospitalizovaných.

Väčšinu by tvorili ľudia s viacerými chorobami a ich liečenie by končilo rýchlo a hlavne odchodom domov. Ešte aj úmrtnosť by bola percentuálne nižšia.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Od mája do septembra máme nula, slovom 0, úmrtí na vakcínu. Podaných boli státisíce dávok vakcín. Presne viac ako 3 milióny dávok a nula úmrtí. Slovom 0.

Smer, Hlas, fašisti a celá tá banda antivaxerov so svojou oportunistickou nacistickou vyhladzovacou antivaxertskou politikou majú na svedomí 76% dnešných hospitalizácii.

Tak to proste je. Nie je dôvod nikoho hladiť po srsti. Nazvime veci pravým menom, nalejme si čistej pepsicoly.

A bude horšie, sledujte:

Dáta bez pátosu hovorili počas druhej vlny na jar 2021, keď sa očkovanie len rozbiehalo, že v kategórii 60+ je úmrtnosť hospitalizovaných cca 20%. Vo veku hospitalizovaných 50-59 je to 10%.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Antivaxeti spôsobili 575 zbytočných hospitalizácii, antivaxeri zabili cca 40-50 ľudí.

Ak by sa už nik nenakazil a nik neprišiel do nemocnice... Ale pacienti prichádzajú a odchádzajú.

Na každú dávku 500-600 nových hospitalizovaných neočkovaných je 45-50 obetí antivaxerov. Antivaxeri ich zabili úplne zbytočne.

Správa z tisku: Vo viacerých nemocniciach obmedzujú plánovanú zdravotnú starostlivosť. Napríklad v Liptovskom Mikuláši zredukovali operácie na polovicu. (Dennik N)

To sú ďalší nevynútene mŕtvy na NEcovidové ochorenia. Prečo? Lebo kvôli vyhladzovacej politike antivaxerov máme k bežnej nemocničnej agende záťaž namiesto 178 hospitalizovaných 753.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Kto pôjde protestovať na Súmračnú? Alebo na Lazaretská 2400/15 81108 Bratislava? (aká irónia pre Smer a Hlas) Alebo na Nový svet 5667/63, Banská Bystrica (ĽSNS) či na Kopčianska 3756/10, Bratislava (iní oní).

A čo na to neznámy zdravotník? Nepočúvajte antivaxerských vrahov. Očkujte sa!

Zdieľajte kým neumrú.

Na záver dôkaz miesto sľubov ako funguje očkovanie:

Antivaxer: Človek, ktorý aktívne propaguje neočkovanie, bojuje proti očkovaniu, prenasleduje zdravotníckych profesionálov a fyzicky na nich útočí pri výkone medicíny založenej na dôkazoch.

Autor je členom tímu SaS pre zdravotníctvo, roky sa zaoberá liekovou politikou a elektronizáciou. Viac jeho politických textov na jeho politickom webe www.politik.pilnik.sk. Ak chcete sledovať aj ďalšie jeho politické vyjadrenia, staňte sa fanúšikom jeho facebookovej stránky.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Martin Pilnik

Martin Pilnik

Bloger 
  • Počet článkov:  386
  •  | 
  • Páči sa:  426x

Člen SaS. Som muž, lekárnik a jedno M zo 4M. Blogér číslo 9 na blog.sme.sk od roku 2004. Zoznam autorových rubrík:  Farmácia/lekárenstvoŠkola praktického životaGeocachingPDAPočítačeInternetNenapísal by som to lepšie...

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

73 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu