My nie sme hociaké buchty!

Dozreli sme. Kedy? Sme ročníkovo pomerne veľký záber od 16 do 38, ale stretli sme sa v starej dobrej chvojnickej chate okolo romantického krbu. V strede popŕchajúceho novembra so slnkom v srdci a nádejou na vytvorenie novej a samozrejme najlepšej generácie inštruktorov Pluska v roku 2014.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Kto sme? Poskladaní zo sanitiek dostavených vždy na miesto činu včas. Ponoriek ktoré ti môžu odhaliť tie najkrajšie a najneprebádanejšie zákutia tichých vôd. A buldozérov, ktorých hnací motor nehasne a „wild ride“ nebude chýbať. Presnejšie si to jedného krásneho dňa musíte prísť zistiť sami a o jeden zo zážitkov bude zaručene postarané.

Siahli sme si na hranice

Zatiaľ sme prežili prvú časť školenia bez väčších psychických či fyzických újm, aj keď následky sa môžu dostaviť neskôr, to nikto nespochybňuje. Chceme viac, lebo Plusko vie ako ťa správne nakopnúť, aby si sa zo svojho životného chaosu dostal tam, kde naň bezpochyby zabudneš a vieš čo rozohní tvoje srdce, naštartuje myseľ a položí v kŕčoch smiechu na podlahu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Každá správna buchta by predsa mala v sebe ukrývať sladké tajomstvo a my ho máme, lebo sladkosť je vášeň. A tú sme my v sebe našli aj počas týchto pár dní strávených spolu, pretĺkajúc sa aktivitami od plusáckeho školiteľského tímu. Správny inštruktor zvládne predsa dvakrát viac a my sme zaručene zvládli dvakrát viac ako sme od seba čakali. Za hranicami „comfort zone“ sme objavili nadšenie pre všetky možné plusácke akcie a chceme byť tam, keď sa budú diať.

Už nie sme na začiatku, ešte nie na konci

Mierime na vrchol tvojich i našich potrieb, a to je sebarealizácia. Chceme sa naučiť dať mladým ľuďom to, čo najviac potrebujú, a to je priestor na osobný rozvoj tak, ako ste ho možno doteraz nepoznali. Chceme sa naučiť pracovať s motiváciou, lebo každý tvoj sen za to stojí. Našim cieľom budú vaše ciele, a to tak, aby ste si ich odteraz nezapisovali len na zoznam zastrčený kdesi v šuflíku, ale naplno ho zažili s nami. A preto chceme a budeme v našej ceste pokračovať ďalej. Nasledujúca zastávka: Školenie Inštruktorov Pluska 2. časť.

SkryťVypnúť reklamu

Dobrú chuť, vaša varená pečená buchta.

Beáta Šimurdová

Pozn.: Bea píše o pocitoch z prvej časti Školenia inštruktorov Pluska. Fotky z neho nájdete na tejto stránke.

MO Plusko

MO Plusko

Bloger 
  • Počet článkov:  73
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Sme aktívni mladí ľudia a radi robíme akcie pre mladých. Našou víziou sú aktívni mladí ľudia otvorení novým podnetom s túžbou objavovať. V priateľskej atmosfére preto rozvíjame potenciál mladých ľudí prostredníctvom metód zážitkovej pedagogiky.Outdoor, zážitok, byť samým sebou - to sú slová, ktoré sme my. My, plusáci. Zoznam autorových rubrík:  AkcieĽudiao Zážitku

Prémioví blogeri

Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

47 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
SkryťZatvoriť reklamu