Ako sa Tomanová chce odlišovať od Radičovej

Označenie ministerky Tomanovej za mimozemšťana je len mediálnou lichôtkou. Novinári tetu Vieru šetria možno kvoli veku, možno kvoli tomu, že je jedinou ženou vo vláde. O nezrozumiteľnom jazyku a absolútnej nekompetentnosti tety Viery riadiť tak dôležitý rezort, médiá nepochybujú, len sú k nej niekedy až priveľmi benevolentné.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (15)

Ministerka Tomanová nezvláda Zákonník práce a rovnako nezvláda dôchodkové sporenie. Včera v správach TV JOJ sme mali možnosť opätovne vypočuť sj jej mimozemský jazyk. V príspevku sa hovorilo o pripravovanej analýze dopadov zavedenia sporivého piliera na hospodárenie Sociálnej poisťovne, tu je prepis :

redaktorka :

"Analýza je hlavne o dopadoch na Sociálnu poisťovňu. Podľa opozície je ale peňazí na možnú dieru v rozpočte poisťovne vyčlenených dosť a preto zmeny v druhom pilieri nie sú potrebné."

Iveta RADIČOVÁ, poslankyňa NR SR za SDKÚ-DS:

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

"Až do roku 2010 sú pripravené prostriedky na jeho vykrytie."

Viera TOMANOVÁ, ministerka práce:

"Nie, jednoznačne treba povedať, že peniaze ktoré sú a ktoré boli vyčlenené, stačia do konca druhého polroku roku 2009."

Nie je koniec II. polovice roka 2009 a do roku 2010 približne to isté... Ministerka Tomanová je voči svojej predchodkyni Radičovej značne hendikepovaná a to nielen vo formulovaní posolstiev ale aj v šarmantnej a "štandardne ženskej" neverbálnej komunikácii. Nuž tetu vieru si veru dobre zapamätáme....

Blažej Pokorný

Blažej Pokorný

Bloger 
  • Počet článkov:  39
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Tridsiatnik a skôr optimista. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáPOLITIKASOCIÁLNE VECIVoľný časOSTATNÉ

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu