Turistický ruch a Slovensko

Často sa píše a hovorí o turistickom ruchu na Slovensku. Pritom sa zdôrazňuje, že by sme mali využívať na dovolenku domáce prostredie - Slovensko. Prečo to však nevyužívame? Aké sú podmienky na dovolenku na Slovensku? Čo potrebuje dovolenkár na Slovensku?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (7)

Nevyužívame to preto, lebo Slovensko nie je na to pripravené. Som veľmi znepokojený, že je potrebné platiť za prirodzené potreby človeka: WC, voda. Väčšinou sa musí za to platiť: Bratislava, Banská Bystrica, železničné a autobusové stanice. No nie je to všade tak, napr. Malacky.

Ďalším problémom je voda. Vo všetkých civilizovaných krajinách je voda v reštauráciách zadarmo priamo na stoloch v krčahoch, alebo ju napríklad dostanete pri pulte: Írsko, vo Francúzsku je to dokonca zakotvené v zákone. Ku každej káve sa voda automaticky servíruje. No nie u nás.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Veľmi veľkým problémom sú ceny potravín, ktoré sú na Slovensku veľmi vysoké vzhľadom na naše platy.

autor: Jozef Starovič, učiteľ

Prvý pokus

Prvý pokus

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  778
  •  | 
  • Páči sa:  69x

Ak chcete zverejniť svoj text na tomto blogu, pošlite nám ho e-mailom vo worde na adresu matus.paculik(at)smeonline.sk. Nezabudnite na predmet PRVÝ POKUS.Výber textov je v právomoci redakcie, ktorá má právo zmeniť autorom navrhnutý titulok. Väčšinu článkov zverejňujeme, ale vyhradzujeme si právo ktorýkoľvek odmietnuť aj bez udania dôvodu, najmä ak sa autor nepodpíše celým menom.Vždy uveďte aj vašu poštovú adresu a telefónne číslo. Tieto dva údaje nezverejníme, ale musíme ich mať k dispozícii kvôli overeniu identity alebo pre prípad, že sa váš článok rozhodneme honorovať.Ak meno a priezvisko priamo v článku nechcete uviesť, prosíme, napíšte nám dôvod. Za istých dôležitých okolností tieto údaje nepublikujeme, redakcia ich však vždy musí poznať.Zaradenie textu zväčša trvá niekoľko dní. Na tomto blogu nezverejňujeme poéziu ani prózu. Zoznam autorových rubrík:  Slovenské zdravotníctvoSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

91 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
INESS

INESS

107 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

765 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu