Fico je už síce zanedbateľný, ale zato úbožiak

Tlačová beseda poslanca Fica, týkajúca sa zmeny zákona o spôsobe voľby prezidenta, mala tentokrát šancu zaujať okrem skalných fanúšikov Smeru aj klinických psychológov a psychiatrov...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (18)

Keby sa ho tam a vtedy niekto z prítomných spýtal koľko je hodín, ako sa má, či aké je práve počasie, po pár vetách by sa to skončilo u Kisku. V lepšom prípade u Sorosa a slobodomurárskych židojašterov. 

Pripomína mi to vtip o bláznovi, ktorého utkvelou mániou bolo vystrieľať prakom všetky okná. A už-už keď sa lekárom zdalo, že je vyliečený, vysvitlo, že len preto začal predstierať záujem o nežné pohlavie, aby ženám znenazdajky vytiahol gumu z nohavičiek a vyrobil si prak. Paranoja je svinstvo, nemôže si ju dovoliť každý. Bývalí premiéri obzvlášť nie.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ficova posadnutosť človekom, ktorý s ním pred štyrmi rokmi poutieral dlážku, chvályhodne sa pričinil o jeho nevkusnú rezignáciu a pred pár dňami dokonca oznámil svetu, čo si myslí o stave republiky, je už nielen viditeľná ale pomaly hmatateľná. Ešteže v tom boji divokom nie je sám. Súmrační stachanovci - na čele s vražedne inteligentným Blahom - artikulujú zaklínadlo "daňový podvodník" s takým orgiastickým nadšením, až im to človek závidí. Ako by už pridlho čakali na jedného opozičného úžerníka, scientológa, nepriateľa štátu, daňového podvodníka a teraz ho konečne dostali. Lebo doteraz si to mohli dovoliť len voči Matovičovi, ktorý je ale poloblázon, čo nie je bohviečo a v súvislosti s Bašternákom už vôbec nie.

SkryťVypnúť reklamu

Poslanca Fica chorobne štve - čo štve, vyslovene serie - že v strede záujmu novinárov je naďalej on s družinou našich ľudí a nie najhorší prezident Slovenska. Starý, dobrý preceda škrípe zubami, správa sa pomätene, koná v afekte a vypadá mizerne. V zabetónovanej vládnej koalícii má síce stále slovo ale už musí cítiť, že už ani medzi voličmi to nie je ono.

Neodolateľného zväzáckeho macha slovenskej politiky vystriedal unavený, zvrhlý a maximálne odolateľný ryšavý chrapúň, ktorého opustila sebadôvera, šedá eminencia Palipaška, posledný smerácky intelektuál Maďarič a ako by to nestačilo, aj najosobnejšia zo všetkých osobných asistentiek, krásna Mária. Niet divu. Už dávno nemá na hrade svojho pošahaného prezidenta, vyše 30%-né preferencie Smeru sú nadobro het a jediný dav, ktorý ho ešte stále a nadovšetko miluje, sú geneticky modifikované Mečiarove demokratky na oslavách MDŽ.

JUDr. plukovník Róbert F., obklopený idiotmi, kurvami, hyenami, dlažbovými kockami a zákernými špiónmi imperialistov, riadi tento štát menej, než by sme si to dokázali predstaviť. A už aj ako mediátor medzi mafiou/oligarchiou a vládou zohráva stále podradnejšiu úlohu. Ak nevymyslí niečo bombastické vlastnou hlavou symbolická Coca Cola už nebude stačiť. Prídu na rad omnoho tvrdšie veci.

František Ptáček

František Ptáček

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  76
  •  | 
  • Páči sa:  268x

"Ak sa vám moje zásady nepáčia, stačí povedať. Ponúkam iné." Groucho Marx Zoznam autorových rubrík:  PolitikaNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu