Smerák Béla v úvodzovkách a mimo nich...

Béla Bugár, podpredseda parlamentu, naživo, v nedeľu doobeda, na TA3. Toto by už snáď nevyslovili ani tí najfundovanejší gumáci precedovho Smer-u. Pritom ani Blahu, ani Číža, ani Jariabka v tejto veci nijako nepodceňujem...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (15)
Obrázok blogu


Obhajovanie kapitána Danka zo strany predsedu Most-a/Híd je sizyfovská nadpráca jeho hovorcu a koaličného obchodného partnera v jednom, ktorá pripomína skôr zúfalého hovnivala v strmom kopci, než udatného hrdinu gréckej mytológie. Bezočivo zvaliť zodpovednosť za otváranie pošty opozičných poslancov na výmysly "blázna a poloblázna" Matoviča, je také isté absurdné svinstvo ako bežná kriminalizácia štátnych zamestnancov, ktorí upozorňujú na legalizovanú korupciu svojich nadriadených.

Náš "dásapovedať" Béla dospel pomaly do štádia, kedy už očividne stráca nitku s trojrozmernou realitou a začína veriť tomu, čo hovorí. A to aj v prípade, že obhajuje neobhájiteľné chyby svojich súdruhov. To však, že s nimi vrelo súhlasí, je iná vec.

Argumentuje Béla
1) otváranie pošty si vymyslel sám Matovič
2) poštu síce otvárali ale ju nečítali
3) ak ju aj občas čítali, tak si ju iste nezapamätali a nikomu nič nevyzradili
4) preto otvárali/neotvárali, lebo dostali už v minulosti aj rádioaktívnu zásielku (nevedno či z Ruska, alebo Mochoviec...)
5) ďalší dôvod prečo otvárali/neotvárali je, že mali aj podozrivo vyzerajúci list, na ktorom bol text "zdochni" ako aj "prípadne iné písmenká abecedy"
6) a napokon perlička - "takéto veci sa robili predsa aj za socíku".

O tomtom už ani nehovoriac, že keby "oni" (predpokladám koalícia) chceli niečo také robiť (rozumej otvárať/neotvárať cudziu poštu), tak sa to dá robiť aj takým spôsobom, že sa o tom nikto nedozvie!!! Ako je to?! Béla Bugár, podpredseda parlamentu, naživo, v nedeľu doobeda, na TA3.
Prepáčte, ale toto by už snáď nevyslovili ani tí najfundovanejší gumáci precedovho Smer-u. Pritom ani Blahu, ani Číža, ani Jariabka v tejto veci nijako nepodceňujem.

Bélova konklúzia a riešenie kauzy
Po týchto argumentoch,"chovorí" Béla, začali silnieť hlasy aj z radov opozície (napr. Sme rodina a.i.), že "oni veru súchlasia s otváraním svojej pošty".
Chápete? Súhlasia s otváraním pošty, ktorú si vymyslel bláznivý Matovič!!!!

To, že Tomtomov pokrvný brat nevie poriadne servírovať svoje alternatívne pravdy , ešte nie je poľahčujúcou okolnosťou a tobôž nie dôvodom na jeho spochybňovanie ako jedného z najbezcharakternejších zradcov svojich naivných a doteraz verných voličov. Keby sme neboli na Slovensku, by som si mohol dovoliť poznámku, že história mu to ešte raz zráta. Lenže sme na Slovensku a tu máme inú históriu. Takú sklerotickú, náchylnú na auto reset.

František Ptáček

František Ptáček

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  76
  •  | 
  • Páči sa:  268x

"Ak sa vám moje zásady nepáčia, stačí povedať. Ponúkam iné." Groucho Marx Zoznam autorových rubrík:  PolitikaNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu