Grinch za chrbtom premiéra

Tak ako Grinch  predstavuje bytosť, ktorá chcela ukradnúť Vianoce, aj my na Slovensku máme jedného hrajúceho sa a nebezpečného Grincha, Roba Fica. Tento hrdý člen komunistickej strany sa mal kde inšpirovať.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Obrázok blogu
(zdroj: web)

Skúsenosti získal po spoločnom vládnutí s takým bardom politiky, akým bol Vlado Mečiar. Mečiarizmus je obdobie, ktoré sa dá charakterizovať, žiaľ, veľmi jednoznačne – Slovensko bolo čiernou dierou Európy.

Tento boľševik, vládnuci 10 rokov na Slovensku, tvorí 2 roky vládu, ktorej vzniku predchádzalo klamstvo na voličoch. Toto zoskupenie, na čele s hlavným Grinchom, zanecháva hlbokú brázdu morálneho úpadku v politike. Toto sme už v našej politike nechceli vidieť. Dohadovanie funkcii, rozdeľovanie podielu na správe eurofondov, či len primitívna túžba po moci sú vládnej garnitúre prednejšie ako morálka, zodpovednosť za spoločnosť a dobré meno Slovenska.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Demisia premiéra, a teda celej vlády s podmienkami opätovného návratu všetkých ministrov bez Fica, Kaliňáka a Žitňanskej je síce v súlade so zákonom, no vyšší princíp morálky v politike si vyžaduje vážnejší krok.

A to krok opätovného súhlasu občanov vo voľbách. Nie chabé slová, ale rázne a zodpovedné činy zvyšujú dôveru v politiku a politikov a predstavujú hrádzu proti radikalizmu, či extrémizmu. Morálka v politike je to čo potrebujeme. Nie vládu, ktorá nám chce ukradnúť našu krajinu a rozpredať ju. Nie Fica z úzadia, ktorý so svojimi oligarchickým „našim človekom“ nám chce mafiánskym spôsobom uniesť štát.

SkryťVypnúť reklamu

Ďakujem aj za podporu na VYBRALI.SME.SK

Ján Raclavský

Ján Raclavský

Bloger 
Politik
  • Počet článkov:  116
  •  | 
  • Páči sa:  30x

Odborník na verejnú správu, štátnu správu a samosprávu. Zaujímajúci sa o dianie, problémoch a procesoch na ministerstve vnútra. Nezávislý poslanec mestského zastupiteľstva v rokoch 2010-2018.Raclavský JánPropagujt Zoznam autorových rubrík:  Verejná správaDolný KubínPolitikaSpoločnosťNezaradené

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

723 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

47 článkov
SkryťZatvoriť reklamu