
Pravdepodobne na tom zareveš a možno aj Tvoja materská strana SaS, ale nič to nemení na tom, že môj obdiv máš. Musím napísať, že mňa si presvedčil o svojej absolútnej slušnosti a viere v spravodlivosť. Vzhľadom na to, kam sa Tvoja práca "prepracovala" je vidieť, že robíš dobre, ale na druhej strane je tiež vidieť, že si niečo podcenil.
Sila médií a sila peňazí sa ťažko poráža slušnosťou, cťou a zmyslom pre spravodlivosť. Ale verme, že sa to dá.
Zároveň. keď som videl to množstvo "krvavých očí", ktoré sa ťa pýtali na niektoré "podrobnosti", (kládli tzv. zisťovacie otázky) , musím povedať, že si to mal ťažké, ale zvládol si to so cťou. Povedal si, čo si povedať chcel, naznačil si, čo si naznačiť chcel a mohol a po niektorých Tvojich odpovediach bolo vidieť, že niektorí pochopili.

A čo je dobré, tak v niektorých vyjadreniach, niektorých členov bolo cítiť strach. Nebudem písať o zákonnosti, alebo nezákonnosti daných odposluchov, lebo tomu z technickej a systémovej stránky nerozumiem, ale chápem logické vysvetlenie, že odpočúvať niekoho, ak je podozrenie na niečo, je logické a ospravedlniteľné.
Osobne nechápem novinárov, ktorí sa bránia, že ONI nesmú byť odpočúvaní, lebo ..... . Nemyslím si, že novinár je niečo viac ako ktokoľvek iný a pokiaľ je podozrenie a zároveň je dostatočné odôvodnenie, tak sa na neho má pozerať rovnocenne.
Problém nie je odpočúvanie. Problém je zákonnosť odpočúvania a bohužiaľ ani daným únikom mňa nikto nepresvedčil, že odpočúvanie NEBOLO zákonné. Je pravda, že rôzne strany sa tu snažia poukazovať na nezákonnosť, ale zatiaľ viac verím TVOJMU "vyčkávaniu". Asi veľmi dobre vieš prečo vyčkávaš a znášaš ten pohon.
Ľubo, držim palce.
PS: Ak by ma niekto v diskusii, chcel nazvať "pochlebovačom SaS" nech si prečíta niektoré moje staršie články.
Foto v článku: screenshot z online TA3