Vláda sprísňuje pandemické opatrenia.

Tak toto je možné naozaj len na Slovensku.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

V tejto zlej situácií, ktorá bude za 2 týždne hrozná, si vláda z doporučení odborníkov a lekárov akurát tak utrela svoje pozadie.

Namiesto hasenia požiaru sa poslanci znovu kompromisne nedohodli na ničom, čo by prospelo ľuďom, zamestnávateľom, lekárom a sestrám a čo by dokázalo zvýšiť zaočkovanosť ľudí. Len trápna propaganda ich akože snaženia, ktorá síce nepomôže, ale nemala by ublížiť.

     Ale ona ublíži, tá vaša neschopnosť logicky rozmýšľať, buchnúť po stole a nastoliť jasné pravidlá, ktoré by boli pre Slovensko efektívne. Vy ani nemusíte nič nové vymýšľať, nakoľko nie ste práve myslitelia. Stačilo by, keby ste aspoň počúvali odborníkov a kľudne aj odpisovali od iných krajín. Nehádžte zodpovednosť za vaše chyby a zlé rozhodnutia na ľudí. My v tomto chaose predsa musíme žiť a vyžiť. Nesnažte sa už zapáčiť všetkým voličom a za každú cenu. Problém je tu a teraz, nie o 3 roky pri ďalších voľbách. Ak to nedokážete, ak ste naozaj len úbožiaci, ktorí si ani nedokážu sami napísať diplomovku, tak to radšej vzdajte.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

     Neviem, čo od týchto sprísnených nových pravidiel čakáte, ale to asi ani vy, že? Dlho ste sa radili, kým z vás vyšiel tento pa-výtvor? Všetko dôležité od odborníkov ste odignorovali – úplný opak Európy. Všetky povinnosti ste previedli na prevádzky a zamestnávateľov, slovenská klasika. Vy si naozaj myslíte, že slovenské zdravotníctvo je vďaka vám na takej úrovni, že ustojí bez strát takúto epidémiu? Vy ste sa vôbec nepoučili z minulého roku, ani trošku? Čo keď vypadnú nejakí doktori a sestry, čo potom? Budete vy robiť dobrovoľníkov v nemocniciach, alebo Maharadžove manželky?

     Váš veľký plán, je asi nasadiť 500,000 vojakov a policajtov na dodržiavanie týchto pravidiel. Tak veľa šťastia a s nami Ámen.

Skryť Vypnúť reklamu

      Aj keď chápem, že musíte robiť kompromisy, kvôli ekonomike, tak teraz ste to úplne pochovali. Zobrali ste jedinú správnu vec, ktorú ste vydumali minulý rok. Pandemická OČR, ktorá bola dobrá, lebo ľudí postihnutých Covidom udržala v karanténe a aspoň čiastočne im kompenzovala straty na mzde. Také problémy vy ale nemáte, vy stále beriete plnku, a tak vás obyčajný človek netrápi, to až pred voľbami. Nemali ste toľko odvahy, aby ste nastolili striktné pravidlá a aspoň očkovaným ľuďom ponechali nejaké výhody, ako inde v Európe. Čo keď sa uzavrú nejaké školy, alebo triedy a my budeme musieť ostať s deťmi doma, aj keď sme očkovaní, ako ošetríte toto?

Skryť Vypnúť reklamu

     Myslím si, že som rozumný človek, ale vaše nové pravidlá sú na smiech. To ste radšej nemuseli robiť žiadne a mali by sme sa lepšie. Ostatok mohlo riešiť ministerstvo vnútra. Ale sme na Slovensku a tento paškvil je mementom vašich osobných sporov.

     Volil som túto vládu, stále som ju podporoval. Hádal som sa s vašimi oponentami a celý čas som vám veril. Ale toto je koniec, som z vás absolútne znechutený. Až sa hanbím, že to bolo.

     Doteraz som podvedome prehliadal vaše „diplomy“ z vysokej školy, aj keď v inej krajine by za toto politici odstupovali, u nás nie. Vaše ranče, vaše štátne výlety pre rodinných príslušníkov. Vašu temnú kriminálnu minulosť, vaše pozérstvo a nevysvetliteľné majetky. Keď sa na vás teraz pozerám, z odstupom času a bez rúžových okuliarov, tak ste pre mňa jedno obrovské sklamanie. Aj keď je táto doba ťažká, mala by byť vďaka vám pre ľudí ľahšia a to nie je.

Skryť Vypnúť reklamu

     Mali ste obrovskú príležitosť na zmenu a aj podporu verejnosti. Mohli ste zmeniť budúcnosť krajiny a očistiť ju. Namiesto toho sa traja kohúti a jedna sliepka nedokážu dohodnúť na ničom rozumnom, čo by nepobúrilo aspoň 80% občanov.

     Tento váš iracionálne samovražedný štýl vládnutia - kamikadze štýl, je presne to, o čom opozícia ani nesnívala. Oni vďaka vám pre nové hlasy ani nemusia nič urobiť, len si sadnúť večer pred telku, otvoriť si popkorn a spokojne sa usmievať pri pohľade na ich stúpajúce preferencie. O všetko ostatné sa postarajú vaše „rozhodnutia.“

Richard Gajarský

Richard Gajarský

Bloger 
  • Počet článkov:  44
  •  | 
  • Páči sa:  77x

Som slušný človek, nekradnem, neprivatizujem, platím dane, otváram ženám dvere, ale neznášam ľudskú hlúposť, ani ju nerešpektujem.Som absolventom strojníckej fakulty odbor VSPRM a pracujem ako návrhár a konštruktér automatizovaných liniek pre strojársky priemysel. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu