Richard Gajarský
25 eur za návštevu pohotovosti.
Tak som už myslel, že bude kľud, ale mýlil som sa.
Som slušný človek, nekradnem, neprivatizujem, platím dane, otváram ženám dvere, ale neznášam ľudskú hlúposť, ani ju nerešpektujem.Som absolventom strojníckej fakulty odbor VSPRM a pracujem ako návrhár a konštruktér automatizovaných liniek pre strojársky priemysel. Zoznam autorových rubrík: Nezaradené, Súkromné
Lekárov na pohotovostiach má odbremeniť poplatok vo výške minimálne 10 eur, aby ju ľudia už ďalej nezneužívali.
Tak neviem ako v iných častiach Slovenska, ale u nás v PB si poslanci s naplnením pokladničky poradili po svojom.
Ako ľudia sme rozdielni, ale ako Slováci sme nepochopiteľne rozdielnejší.
Nemocnice síce kolabujú, ale ľudia sa aj tak zhromažďujú na mítingoch politických strán.
Rok sa s rokom zišiel a nemocnice znovu riešia rovnaký problém ako pred rokom. Plniace sa Covidové oddelenia, odložené a presunuté zákroky a bezmocnosť pacientov, ktorí si na naplánované operácie budú musieť ešte počkať.
Viete aký je rozdiel medzi niektorými komentujúcimi na Topkách , alebo v Novom čase? Žiaden, niektoré články hejtujú úplne rovnako, aj keď s odlišnými nickmi. Náhoda?
Mám už dosť tejto žabo-myšej vojny medzi očkovanými a neočkovanými. Samé útoky a osočovania, nedajbože diskriminácia. Ľudia sa medzi sebou hryzú ako psy. A prečo?
Máme za sebou druhé kolo ne/dobrovoľného testovania na Covid, ktorého sa zúčastnila väčšina obyvateľov našej malebnej krajiny. Viac ako výsledky testovania však na Slovensku rezonuje niečo iné.
Tak nám vláda pripravila monumentálny experiment, ktorý nemá vo svete páru, snáď okrem Číny, ktorá ale nemá problém s ničím.
Nový štátny návrh o gastráčoch sa nestretol s pochopením, pretože ľudia sú naštvaní. Namiesto útraty v obchodoch by mali využívať reštaurácie. Problém?
Je dobré vedieť, že v tejto neistej dobe, keď nám pred hraničnými priechodmi stoja tisíce utečencov, ktorí sa chcú zubami-nechtami dostať do našej krajiny, armáda nespí!