Najsprávnejšia výška trestu pre Mariána K.

Prvostupňový súd mu dal 4 roky a 4 mesiace. Odvolací by mu mal nadeliť presne toľkoto:

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

4 roky a 27 dní

ani o jeden deň viac, ani o jeden menej
.

Kto tomu neverí, nech si to spočíta.
(pre nepozorných dodám, že každý štvrtý rok je priestupný)
.
.

Prečo práve toľko?

Odovzdaním šeku za 1488€ nám Majko defakto odkázal: Milá verejnosť, chcem sa s vami hrať. Hrať na číselká. Ja nahlas poviem/ukážem 1 4 a 8 8, no a potom sa budem tváriť, že to vuoooooooobec nebolo nič fašounské. Že to bola len náhoda. Aj keď všetkým bude jasné, že to náhodné číslo nebolo. Takto sa budeme spolu hrajkať.
.

No a pani sudkyňa alebo pán sudca by mu na to mali odpovedať rovnako, hravo - Áno, milý Majenko, aj my sa s tebou radi zahráme. Presne rovnakým čísielkom ako ty s nami. Dáme ti príležitosť - presne tisícštyristo a osemdesiatosem dní dlhú - premýšľať nad sebou.....

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

.

Dúfam, že priaznivci ľudovej strany, najväčšej-to záštity slovenského nádora, ocenia, že som mu verdikt skrátil - o viac než tri mesiace oproti prvostupňovému.

.

Pravda, nájdu sa aj takí ľudia, ktorí a-priori odmietajú čo i len jeden deň basy za takýto, nazvime to verbálny či symbolistický delikt.
V 'čase mieru' - keď by fašouni, dezoláti a ďalší nebezpeční tvorili len drobný zlomok spoločnosti - by sa o takej tolerantnosti - čiže bezbrehej slobode slova - uvažovať dalo.

Lenže my v časoch mieru nežijeme. Máme za sebou mečáryzmus-grázelyzmus, potom ficizmus (únos štátu), roky masového degeneratívneho vplyvu fejzbuku, vyplachovanie hláv komerčnými televíziami, dlhé roky osprostievania ľudí (doslova až chválenia sa, že takému aj hentakému školskému predmetu nerozumiem), no a napokon tu máme aj vojnu hneď v susednej krajine a týpka z Kremľa ktorý zbesnel....
Za takýchto okolností si už taký luxus (plnú slobodu hajlovania, hoaxovania a podobných vecí) dovoliť nemôžeme. Tolerovanie Zla - už beztak dosť rozbujačeného, rozšíreného, rozmohnutého - by mohlo viesť k úplnému rozvratu.

SkryťVypnúť reklamu

.

.

Na druhej strane, v skutočnosti by malo byť jedno, čo za svoje numerá dostane - či nejakú dĺžku basy, alebo pokutu, alebo mu len sudca so zamračenou tvárou prísne povie Fujky fujky!!.
Po spočítaní s doživotím by to tak či tak malo dať doživotie.

Aké doživotie mám na mysli?
To, ktoré by mal dostať za svoju hlasito vytrubovanú kovidovú lož. Obzvlášť tú očkovaciu - Ľudia, kašlite na dodržiavanie opatrení, ignorujte vakcináciu, radšej si popíjajte ôtku a bromeksín, to vás spoľahlivo ochráni.
Hrubo zneužil rozumovú poddimenzovanosť podstatnej časti svojich divákov .. doslova ich podhodil zubatej na lopatu. Niekoľko desiatok až stoviek z nich (znalci to už budú vedieť odhadnúť) to priviedlo do hrobu. V podstate to bol ekvivalent masovej vraždy.

SkryťVypnúť reklamu

Takže, bez ohľadu na to, čo dostane v týchto dňoch za čísla na šeku, mal by zasadnúť aj ďalší súd, ohľadom jeho kovidového massmordu .. a od toho očakávam jedine ten najvyšší verdikt.
Samozrejme, rovnakej pozornosti orgánov si zaslúžia aj Hrobert F. (venoval som mu pár článkov) aj ďalší páchatelia tohože zločinu; úhrnom majú na svedomí niekoľko tisícov zosnulých a niekoľko desaťtisícov dlhodobo zdravotne poznačených, o mnohociferných hospodárskych škodách ani nehovoriac.
Načim ich za to patrične odmeniť - dlhodobými pobytmi v príslušných zariadeniach.

.

.

Jano Richter

Jano Richter

Bloger 
  • Počet článkov:  111
  •  | 
  • Páči sa:  183x

nedávno som si s prekvapením uvedomil: Som vpodstate Upratovač/ka - snažím sa vykydať bordel, a to hneď v niekoľkých oblastiach zároveň. Ak mi s tým hilfnete, bude šanca že sa nám to aj naozaj podarí. ....... No a keď Dočistíme, tak sa znovu budem môcť stať tým, čím som chcel byť (a čiastkovo aj bol) odjakživa - technikom / konštruktérom / vymýšľačom, programátorom, filmárom / fotografom, fyzikom / matematikom / astronómom, a tak podobne, z každého trochu :) - - - - - - - - - - - - - lórem i psům, dolórez amulet .... skákal pes přes oves ... testujem aká dlhaaaa môže byť táto sekcia Omne .... no comment .... dezoláty všechných krajín spojte sa.. a páľte to hlbokého péčka!!! ... nepokradneš, nezabiješ, pomiluješ bližného svého .... skúška linkovania pomocou html: <a href="http://mnt.sk/">linkword</a> Zoznam autorových rubrík:  FacsimileProtikorupčnéKoronaOrbitalMapyHey, Stupid !Audio VideoDJ JRsamuel vraždaSúkromnéNezaradenéPaddockVoľba šéfa RTVS

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
SkryťZatvoriť reklamu