Cesty v Duši: impregnovaná magická hudba

Seriál Cesty v Duši venujem metódam praktickému hermetizmu pre rozvoj vášho ducha, duše a tela. Skutočným cieľom mágie vždy bola terapia, sebapoznanie a objavovanie skrytých schopností človeka, čiže vytváranie vyšššej kvality života jednotlivcov i celej spoločnosti. Ak ste počuli niečo iné, klamali vás! Mágia je od Boha, t.j. sám Život je z podstaty magický. Viac o tom sa dočítate v článku Mágia a moderné myslenie na mojom blogu. V seriáli Cesty v Duši vám ponúkam duchovné nástroje, pomocou ktorých môžete pozitívne budovať svoju osobnosť a stávať sa skutočne sami sebou. Nezostaňte však pasívnymi konzumentami týchto darov, pochopte princíp a sami začnite pozitívne tvoriť. Vaša duša a duch majú tieto schopnosti prirodzene v sebe, stačí na nich vytrvalo pracovať. Je to to isté ako posilňovanie svalov, aby zosilneli, treba sa im pravidelne venovať. V tejto časti vám ponúkam ukážku impregnovanej magickej hudby, ktorá upokojuje myseľ, buduje vôľu a zbavuje tak človeka strachu a úzkostí.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Impregnovaná magická hudba, využívajúca vibrácie ľudského hlasu, mantrického spevu a zvukové kulisy podľa tónovej stupnice praktickej kabaly. Každý tón predstavuje jedinečnú vibráciu univerzálnych duchovných síl, ktorých aktiváciou dochádza k posilneniu ľudského ducha, duše a tela. Mantra impregnuje tieto univerzálne sily konkrétnou ideou, ktorá sa vôľou a imagináciou prenáša do ľudského podvedomia. Ide teda o magický rituál, prevedený do hudobnej podoby. Podľa toho, akou ideou je impregnovaná daná hudobná kulisa a aké tóny využíva sa v ľudskom vedomí dosahuje uskutočnenie danej idey, pokiaľ je človekom vedome prijatá. Ide o systém, ktorý som vytvoril na základe znalostí a skúseností praktického hermetizmu. Dosiaľ som sa stretol s praktizovaním tzv. impregnovaného jedla (eucharistia), impregnáciou vody, či rôznych predmetov a priestorov. S impregnáciou hudby som sa dosiaľ nestretol a keďže mám hudbu rád a rád ju tvorím, logicky ma napadla táto forma impregnácie. Možno to nie je originálne a niekto vo svete to už robí, ale dosiaľ som sa s tým nestretol. Avšak každý rituál prírodných a starovekých národov, využívajúci hudbu ako podporný prostriedok magického aktu je vlastne obdoba impregnovanej magickej hudby. Tejto praxi venujem hudboný projekt, ktorý som nazval Sephiroth, podľa takzvaných „sefir“ (emanačných sfér) v mystickom systéme, zvanom Kabala. V mystickom zmysle teda ide o skutočnú HUDBU SFÉR, spev samotného Kozmu, ako ho kedysi nazval filozof Platón.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

((mojevideo))

V tejto skladbe sú využité vibrácie A a B zo sytému praktickej kabaly podľa Františka Bardona. Spolu s mantrou HEJEL RAN (vysvetlenie spôsobu tvorenia mantier viď v predošlej časti seriálu Cesty v Duši) spôsobujú ľudskej duši úľavu od strachu a úzkosti, otvárajú myseľ a prinášajú tak poznanie hlbších súvislostí života. Ak vedome chcete získať toto posilnenie duše a ducha, uvoľnite sa, myslite na to, že do seba prijímate túto ideu a predstavte si, že vo vás dochádza k celkovému uvoľneniu a že strach, ktorý vás trápil ustupuje. Potom si pustite túto skladbu a len tak počúvajte.

Želám vám hlboký vnútorný mier.

Skryť Vypnúť reklamu

Túto skladbu som umiestnil aj na you tube, tu je link:

http://www.youtube.com/watch?v=jSQypW6U1SM

Róbert Adamec

Róbert Adamec

Bloger 
  • Počet článkov:  30
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Vyštudoval som teológiu. 10 rokov som pracoval ako investigatívny novinár v rôznych televíznych reláciách. V súčasnosti sa venujem problematike rozvoja osobnosti. V roku 2017 som založil Centrum sebapoznania, ktoré som nazval Equilibrium (Rovnováha), kde som lektorom rôznych kurzov, zameraných na sebapoznanie. Hlavne sa však venujem individuálnej duchovnej terapii. Kontakt na mňa: mental.architecture@gmail.com Zoznam autorových rubrík:  TeológiaFilozofiaHermetizmusTarotPoradňaPoézia a prózaReflexieInvestigatívaPolitika - komentáreSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu