Cesty v Duši: talizman na prekonanie trémy

Seriál Cesty v Duši venujem praktickým aplikáciám hermetizmu, zameraným na liečenie a rozvoj ľudského ducha, duše a tela. Čitateľom, ktorí sa rozhodnú využiť tieto duchovné nástroje želám veľa úspechov na ceste uzdravovania, sebapoznania a objavovania svojich skrytých schopností.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Sigillum MAAB SUPUR na ovládnutie trémy
Sigillum MAAB SUPUR na ovládnutie trémy (zdroj: Róbert Adamec)

Talizman MAAB SUPUR na prekonanie trémy:

Charakteristika: 
Metóda: Magické sigillum (obraz + slovo)
Aktivačná mantra: MAAB SUPUR
Farba: žltá (inšpirácia, stimulácia mentálnych schopností, odvahy, tvorivosti atď.)
Cieľ: Prekonanie trémy a jej premena na zdravé sebavedomie

Návod na použitie:

Uvoľnite sa, myslite na to, že chcete získať schopnosť prekonávať svoju trému a premeniť ju na zdravé sebavedomie. Následne sa pozerajte na magické sigillum (na obrázku). Koncentrujte sa na symbol v kruhu a sústredene si v duchu hovorte mantru "MAAB SUPUR". Potom sa niečím rozptýľte, nemusíte na to myslieť a venujte sa svojej činnosti. Keď budete odteraz prekonávať trému pri akejkoľvek príležitosti, niekoľkokrát si v duchu odriekajte mantru MAAB SUPUR a myslite na to, ako sa vaša tréma premení na zdravé sebavedomie. Vaša Duša má túto schopnosť sama zo seba, touto mantrou ju len vyvoláte.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Stiahnite si tento obrázok alebo vytlačte, pozerajte sa naň pred spaním alebo ráno, tesne po zobudení alebo pred vašou prezentáciou. Môžete si ho tiež vyložiť na viditeľné miesto doma alebo v práci. Môžte si naň položiť dlaň ľavej ruky a predstaviť si, ako do vás prúdi energia zdravého sebavedomia. Môžete ho nosiť pri sebe vo vrecku vždy, keď potrebujete prekonávať trému.

Na vysvetlenie::

Pozrieť si to stačí raz, resp. niekoľkokrát, najlepšie pred spánkom a (alebo) vtedy, keď budete pred nejakým verejným vystúpením, skúškou alebo dôležitým stretnutím, stačí si v duchu párkrát povedať mantru "MAAB SUPUR" a myslieť pritom na to, ako sa vaša tréma premení na zdravé, sebavedomé vystupovanie. Pozrite sa pritom na okolitú spoločnosť, v ktorej sa budete verejne prezentovať. Uprene (ale príjemne) sa zahľaďte na ľudí okolo vás a vôľou sa snažte utvoriť predstavu, že vaša prezentácia bude na týchto ľudí pozitívne pôsobiť pre dobro všetkých a zo slobodnej vôle všetkých zúčastnených, teda aj vás samých. Ak to naozaj potrebujete a chcete zo slobodnej vôle a pre dobro všetkých, účinok je stopercentný.

Skryť Vypnúť reklamu

Symbol v strede kruhu je grafickým spracovaním čaromocnej vety: "Chcem, aby každý, kto sa zo slobodnej vôle zahľadí na tento symbol, získal schopnosť ovládať svoju trému a premenil ju na zdravé sebavedomie v myšlienkach, slovách a činoch pre dobro všetkých, amen."

Mantra MAAB SUPUR je tiež (podobne ako symbol v kruhu) deskripciou vyššie spomenutej vety, je to niečo ako "energetický kód", podľa ktorého sa formátujú príslušné skryté sily Prírody v človeku vo chvíli, keď ich vysloví.

Talizman takto spája najdôležitejšie vibračné nosiče - obraz (grafický symbol), slovo (mantra) do jednoty, ktorá v ľudskej duši podporuje príslušné vibrácie tak, aby človek dosiahol zamýšľaný cieľ - v tomto prípade prekonanie trémy a jej premenu na zdravé sebavedomie. Talizman je teda nosič informácie (vibrácie), ktorý podprahovo pôsobí v kolektívnom nevedomí, ktoré je všetkým spoločné a aktivizuje príslušné sily.

Skryť Vypnúť reklamu


Nech vám tento talizman dobre slúži. Audiovizuálna verzia talizmanu MAAB SUPUR, použitie je také isté, tu si však môžete zvnútorniť mantru MAAB SUPUR aj pomocou sluchu:http://www.youtube.com/watch?v=5KB4jyp3UwM

Róbert Adamec

Róbert Adamec

Bloger 
  • Počet článkov:  30
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Vyštudoval som teológiu. 10 rokov som pracoval ako investigatívny novinár v rôznych televíznych reláciách. V súčasnosti sa venujem problematike rozvoja osobnosti. V roku 2017 som založil Centrum sebapoznania, ktoré som nazval Equilibrium (Rovnováha), kde som lektorom rôznych kurzov, zameraných na sebapoznanie. Hlavne sa však venujem individuálnej duchovnej terapii. Kontakt na mňa: mental.architecture@gmail.com Zoznam autorových rubrík:  TeológiaFilozofiaHermetizmusTarotPoradňaPoézia a prózaReflexieInvestigatívaPolitika - komentáreSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu