Očkovaní, prekonaní a Djokovic

Očkovaní, prekonaní a Djokovic
Zdroj:BoredPanda
Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Facka pre očkovaných časť druhá. Aj takto by sa dal nazvať koniec dvojdielneho miniseriálu o tenisovej svetovej jednotke Novakovi Djokovicovi. Srb sa v pondelok dozvedel verdikt, ktorý mu dovoľuje ostať v Austrálii.

Aj napriek vyhratému súdu nie je isté, že si na Grandslame zahrá. Jedno je však isté vláda u "protinožcov" pobavila svet vstup najprv povolili, potom ho zatkli a na súde ho mali do polhodiny od skončenia súdu pustiť.

Djokovič mal pozitívny PCR test údajne 16. decembra, no iba o deň neskôr sa zúčastnil na slávnostnom ceremoniáli v Novakovom tenisovom centre v Belehrade, kde bez rozstupov či prekrytia horných dýchacích ciest pózoval približne s dvadsiatkou detí. Tento odstavček zostáva naďalej nerozlúsknutý...

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Môžu očkovaní tenisti odmietnuť hrať s Djokovicom ? Áno teoreticky možné to je, prakticky skôr nie. Grandslam je pre každého hráča snom, šanca hrať proti svetovej jednotke sa nenaskytá každy deň. Peniaze za odohratie zápasu sa pripisujú na váš zápisníček o prizemoney. Takže nenastúpiť proti "Djokerovi" by bol hriech.

Djokovic si na sklonku kariéry urobil do životopisu jemnú skvrnu, ktorú mu spoločnosť zabudne. Ako sa však cítia zaočkovaní tenisti alebo spoločnosť - ako je možné, že sa takéto niečo deje ?

Všetky karty v rukách má momentálne v rukách minister imigrácie Alex Hawke, ktorý zváži svoju možnosť zakázať Srbovi vstup do krajiny na tri roky.

Skryť Vypnúť reklamu

Rozprávky je koniec, no zvonec v tomto prípade zostane zvoniť ešte poriadne dlho.

Róbert Lešš

Róbert Lešš

Bloger 
  • Počet článkov:  8
  •  | 
  • Páči sa:  5x

Športovo založený novinár. Analytik, bloger a komentátor s prezývkou Roby. Šéfredaktor a zakladateľ portálu tennisnetradicne.sk . Redaktor pre SFZ. F1 fanúšik. Vážim si každého novinára, no športových obdivujem, ! Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu