Divadlo

Dianie okolo COVID-19 pripomína amatérske divadelné predstavenie. Máme vôbec nariadenia vlády brať vážne?!

Divadlo
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

"Ak Pfizer povie, že je nutná 3.vakcína budeme ju aplikovať"...Pán minister Lengvarský a jeho vyjadrenie evokuje pocit nesvojprávnej osoby v úlohe ministra zdravotníctva. Jedná vec je vypočuť si odporučenie, druha je slepé vykonanie povelu od firmy ktorej záujem je finančný zisk. Vláda si robí z občanov idiotov ak je toto človek, ktorý má budiť rešpekt a dôveru občanov SR!

Omikron

Paradoxne píšem tento blog iba vďaka tomu, že dodržiavam v karanténu s Covid-19. A viete čo? Naozaj má ochorenie u mňa priebeh silnejšej chrípky!

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
  1. Deň (malátnosť, teplota 37-38.5)

  2. Deň (bolesť kĺbov a svalov, neustála únava, teplota 37.5-38)

  3. Deň (bolesť kĺbov a svalov, teplotu som nezaznamenal celý deň)

  4. Deň (suchý kašeľ, bolesť kĺbov a svalov už výrazne zoslabla)

  5. Deň (Nemám žiadne symptómy)

Ako som sa liečil? Kotlebovské taktiky som radšej nechal bokom...Neosine, panadol grip, čaje a čerstvý pomarančový džus...

Pýtam sa, ak je toto štandard ochorenia COVID-19 (Omikron), je naozaj nutné tlačiť do ľudí ďalšie a ďalšie šarže experimentálnej vakcíny?!

Slogan: "Vakcína je sloboda" = klamstvo

Opäť sa pýtam, prečo musia očkovaní občania preukázať po novom aj PCR test? Neustále sa pridávajú nové kritéria, štát je ako díler ktorý namotáva občanov narkomanov ktorý chcú jediné-slobodu. Už dnes tu máme niekoľko výskumov ktoré ukazujú že Omikron nemá vážny priebeh. Štáty však naďalej ignorujú výskumy lebo im nezapadajú do politickej agendy, taká je pravda. Niečo tu nesedí...

Skryť Vypnúť reklamu

Pomaly viac ako dva roky divadla okolo Covid-19 priniesli neuveriteľný posun spoločnosti k systému novej totality. Začali sme videami a obrazmi ľudí ktorý len tak odpadli v strede ulice, nasledovali rakvy a horror scenáre z Milána. Kde sú tieto obrazy dnes, niekde sa to diať musí ak nemáme 100? Je zaujímavé, že nejako sa tieto dôkazy vytratili z internetu...Rovnako považujem za znepokojujúce sankcie za šírenie inej ako mainstreamovej mienky na internete! Mám ten pocit ako keby je tu chuť posunúť Európu do systému Číny a jej totalitnej politike.

Dva roky trápneho divadla, stačilo!

Dnes máme živnostníkov, športovcov, umelcov či podnikateľov v existenčných problémoch. A viete čo je maximálny výsmech? Vláda stále nájde financie na podporu polície a orgánov ktoré majú za úlohu represívne konať proti vlastným občanom. Je jedno či človek volí pravicu alebo ľavicu, za posledných 20 rokov volíme ľudí ktorý výrazne zhoršujú situáciu bežných ľudí na Slovensku. Covid-19 je len vynikajúci nástroj zrýchliť proces odobratia práv ľudí povedať NIE tomu čo sa dnes deje.

Skryť Vypnúť reklamu

Roland Ondrus

Roland Ondrus

Bloger 
  • Počet článkov:  251
  •  | 
  • Páči sa:  5x

Ahojte, Rád by som využil blogy ako spôsob vyjadriť svoj názor. To či je môj názor v súlade s "mainstreamom" alebo či sa niekomu páči ma osobne vôbec netrápi. Žijeme v dobe aktívnej cenzúry a tak je nutné stáť za svojím názorom a to aj cez urážky, vyhrážky či primitívne komentáre pod blog. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu