Lockdown

Kocúrkovo, nijak inak sa nedá nazvať aktuálny lockdown na Slovensku.

Lockdown
Covid
Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Počet zákazníkov na m2...

Opatrenie sa nedá nazvať inak ako otravné. Je úplne jedno kedy sa človek vyberie do obchodu, vždy je výsledok rovnaký. Neustále musia ľudia čakať pred obchodom s potravinami... Pýtam sa teda, ak sa stretnú 5-6 ľudia pre mäse alebo nápojoch je to OK? V týchto prípadoch vôbec nesedí nariadenie o bezpečnom odstupe, k čomu je teda dobré obmedzovať vstup do obchodov?!

Iba životu potrebné produkty...

Nedávno vyšiel článok o tom, že reťazce obchádzajú zákon. Osobne sa im ani nečudujem, celé nariadenie je postavené na hlavu! Platí však aj iný extrém, prečítajte si ako to funguje v Hornbachu...

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Príklad, chcem si kúpiť novú žiarovku do bytu...Nemôžem! Prečo? Žiarovky sa nachádzajú v sektore kde môžu nakupovať iba živnostníci a firmy na "profi-kartu". Ok, bežný človek si teda má svietiť sviečkou ktoré predávajú v záhradnom sektore ktorý je dostupný pre každého?!! Ďalší príklad sú eskapásky, obľúbený nástroj na upevnenie vianočných svetielok taktiež bežný občan kúpiť nemôže. Rovnako môžete v Hornbachu zabudnúť na lepidlá, farby, rámy na obraz či dekorácie. Kto prosím vymyslel tento nezmysel v Hornbachu?!

Obmedzenia

Lockdown má za úlohu obmedziť pohyb občanov, robí však kompletný opak. Rakúšánia chodia nakupovať na Slovensko topánky, Slováci idú na nákupy či vianočné trhy do Györu...Pýtam sa, po Omikrone príde aká verzia Covidu alebo kedy sa vrátime do normálneho fungovania?

Skryť Vypnúť reklamu

Roland Ondrus

Roland Ondrus

Bloger 
  • Počet článkov:  251
  •  | 
  • Páči sa:  5x

Ahojte, Rád by som využil blogy ako spôsob vyjadriť svoj názor. To či je môj názor v súlade s "mainstreamom" alebo či sa niekomu páči ma osobne vôbec netrápi. Žijeme v dobe aktívnej cenzúry a tak je nutné stáť za svojím názorom a to aj cez urážky, vyhrážky či primitívne komentáre pod blog. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu