Mgr. Milan Lučanský

Bude to asi tradícia že šéfom polície na Slovensku je vždy temná osobnosť. Rodinkára Tibora Gašpara vystriedal Milan Lučanský. Ten Milan Lučanský čo kšeftoval s Kánom, Kaštanom či Lajosom Satorom. Na čele PZSR sedí náš človek.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Nesystémový egoista

Už pri vyšetrovaní Mikuláša Černáka využíval Milan Lučanský pochybné praktiky. Je jedno či je to dôveryhodnosť svedkov alebo postupy pri vyšetrovaní. Dnešný prezident policajného zboru berie ako osobný úspech doživotný trest pre bossa bossov Mikuláša Černáka. Pýtam sa, aký biznis uzavrel pán Lučanský s Kánom či Kaštanom? Skupina "Černákovcov" je rozložená, ako to že sedí iba 1 z 3 vrahov? Ostatný išli na výlet s lopatou do lesa s Černákom? Krásny úspech spravodlivosti členského štátu EU. 

Biznis so Sátorom

Slovenskú políciu riadi človek ktorý bez váhania a súhlasu išiel na stretnutie s vysokopostaveným mafiánom Lajosom Sátorom. Viete čo je náhoda? Sátor mal preukaz tajnej služby či falošné doklady. Nezískal ich náhodou od dnešného prezidenta policajného zboru? Média sa o danú problematiku nezaujímajú, pýtam sa prečo?

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Boris Kollár-"Lučanský je človek na správnom mieste"

Hovorí to poskok Petra Steinhübla, predseda strany Sme Rodina či výrečný multi-otecko? Je zaujímavé že človek ktorý poukazuje na Vadalu, Troškovú či Taliansku mafiu na Slovensku skupuje pozemky na Donovaloch po Ondrejčákovi ktorý tiež patril k špičke organizovaného zločinu na Slovensku. Kým "Piťo" sedí tak sa rozdeľuje jeho majetok a to za súhlasu Lučanského. Neviem ako Vám ale prípad mi pripomína rozkrádanie ukradnutého majetku zo strany Kána a Kaštana po ére Mikuláša Černáka. Náhoda? Nemyslím si. 

Policajný prezident je teda opäť veľmi zaujímavá osoba. Čo si myslíte Vy?

Roland Ondrus

Roland Ondrus

Bloger 
  • Počet článkov:  265
  •  | 
  • Páči sa:  40x

Ahojte, Zaujímam sa o politické témy na Slovensku a v zahraničí. Snažím sa prezentovať osobný názor alebo prísť s niečím čo budí záujem v zahraničí (Švajčiarsko/Nemecko) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

288 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu