Prázdne slová poslancov SaS

Dnes 6.11. 2012 sa konalo hlasovanie o Návrh poslancov Národnej rady Slovenskej republiky Lucie Nicholsonovej, Juraja Drobu a Martina Poliačika na vydanie zákona o registrovanom partnerstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (12)
Obrázok blogu

Za hlasovalo 14 a proti 94 z prítomných poslancov. Zákon podľa očakávania v našej konzervatívno-homofóbnej spoločnosti neprešiel, čo však bolo zaujímavé na tomto hlasovaní bol počet neprítomných poslancov – 21.

Ako už býva na Slovensku zvykom poslanci neradi chodia do svojej práce, však za osem mesiacov sa musia dostaviť do parlamentu až 49-krát. V zozname absentujúcich však najviac kričali mená Richard Sulík, Juraj Droba, Jozef Kollár, Jozef Mihál a Ľubomír Galko. Až 5 z 11 poslancov Sas sa tohto hlasovania nezúčastnili. Ako všetci vieme SaS je liberálna strana a svoju predvolebnú kampaň si postavila aj na registrovaných partnerstvách. SaS-kári sa hrdo bili do pŕs akí sú oni iní a, že im ide v prvom rade o čestnosť a o záujmy svojich voličov. Keď takmer polovica poslancov sa nedostaví na rokovanie o jednom z hlavných bodov ich programu, môžeme dedukovať vysoký nezáujem o voliča. Áno aj vy pańi poslanci z SaS ste opäť raz nesklamali!

Roman Kalina

Roman Kalina

Bloger 
  • Počet článkov:  25
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mám rád hovädzí jazyk v aspiku, ruské vajce, utopence, bulharské mojito, šušťáky, mastné vlasy, karpiny v očiach, neostrihané nechty na nohách, priblblé otázky, Roberta Fica, drišľak, Senzus, RTVS, rádio Devín, Miša Gučíka ako Blade-a, bigotných katolíkov, chlpaté pazuchy, rakúskych colníkov, slovenských policajtov, východňarov, turecké záchody, ponožky v sandáloch, české zadovky a predovky, tričká bez rukávov, slovenských predavačov, slovenských čašníkov, stredoškolské učiteľky s "profesorským titulom", dementných ľudí, bratislavské cesty, kórejské autá, zarytých nacionalistov, poľskú hydinu, vytetované čínske znaky, ženskú "inteligenciu" golf a iné nekontaktné športy. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
SkryťZatvoriť reklamu