Nič nie je zadarmo...pokračovanie

...alebo počiatok? Ako to vlastne celé začalo? Zaklopali na dvere dvaja mladíci v „kravatovom úbore“ s úmyslom dať nám niečo - ako ináč zadarmo. V záujme dôveryhodnosti mi podali vizitku. Zapochyboval už niekto z vás o pravosti vizitky?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Nie, nejdem to už dnes rozoberať, lebo to nebol účel článku, riešiť daný problém. Upomienku za nedoručenú faktúru sme nezaplatili a mail. adresu pracovník "ružových" prisľúbil nastaviť až po úhrade nedoručenej faktúry. Bolo na mne ako si zabezpečím odpis faktúry a taká ľavá zas nie som :)

Chcela som len poukázať, aby si ľudia dávali pozor, nakoľko medzi nami žijú aj dôchodcovia, robotníci matky na materskej, študenti, a nie všetci sú geniálni alebo vyštudovaní právnici. Viacerí z vás podpisovali podobné dodatky k zmluve a chcela by som vidieť ako všetci čítajú tie štvrostranové texty drobnými písmenami. Skúste sa u tohoto operátora postaviť do rady s voľbou "reklamácie" a o min. hodinu "relaxu" máte postarané. Sťažností na túto tému tam stále pribúda.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Dnes bol partner operátora, ktorý odmieta vydať zmluvu...zajtra to bude zdravotná poisťovňa, ktorá bude od dôchodcu vymáhať po 14 rokoch nedoplatok ...o mesiac to bude dodávateľ, u ktorého si objednáte inzerciu na tri vydania, ale on vám zašle faktúru aj na štvrté aj piate vydanie. Veď čo ak si to náhodou nevšimnete a zaplatíte!?? Verím, že takých príkladov, kde sa ľudia snažia oklamať ľudí je dosť. Prečo musíme byť stále vstrehu a všetko kontrolovať??

Môžete byť ostražití 24h denne a 7 dní v týždni, ale verte, že postačí chviľka nepozornosti možno na práve maturujúce dieťa, či chorého rodinného príslušníka a urobíte chybu. Sme ľudia, omylní a nie sme stroje. Niekto sa učí na vlastných chybách, niekto sa môže na cudzích.

Skryť Vypnúť reklamu

Najskôr pochop, potom súď ...ak máš právo súdiť.

Mária Rovňanová

Mária Rovňanová

Bloger 
  • Počet článkov:  33
  •  | 
  • Páči sa:  0x

NEODSUDZUJEM.Pohľad každého z nás je absolútne racionálny v zmysle toho, ako vnímame realitu. Len to vnímanie reality sa môže človek od človeka dosť podstatne líšiť. Keď má niekto iný pohľad na svet, najprv sa snažím jeho pohľad pochopiť. Niekedy ho možno nedokážem akceptovať, ale aspoň ho nekritizujem, len sa snažím vysvetliť, že sú aj iné možnosti videnia veci – napríklad to moje..:) Zoznam autorových rubrík:  neškatulkujemRaz sa nájdemSúkromnéMoje kinderkápriblížim vám film

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

8 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Skryť Zatvoriť reklamu