Kovidisti, je čas konať! (Satirický fejtón)

Preočkujme povinne všetkých a keď skončíme, začnime odznovu. Hlavne neprestávajme.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Doba je ťazká, ale naša myšlienka je silná. Nemáme čas diskutovať o tom, ako to s účinnosťou vírusu naozaj je, alebo o tom, akú účinnosť a vedľajšie účinky má vakcína. Našou historickou úlohou je zničiť odpor a viesť večný dialektický zápas za kovidizmus. Ak sa nám to podarí, bude už jedno, ako je to s tou vakcínou, či koho treba chrániť viac a koho menej.

Rozboríme všetko, čo sa nám postaví do cesty. Antikovidistov je stále veľa, vzpierajú sa, ale my sa nevzdáme a svoj boj dovedieme do víťazného konca. Inšpiráciou nam môžu byť súdruhovia v západných krajinách, kde neváhajú ukázať tvrdú ruku pri presadzovaní nášho historického poslania. Nezaočkovaná lúza, ti nepoddajní dezoláti si však súcit nezaslúžia. 

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Súdruhovia, aj u nás nastal čas, kedy nemôžeme viac váhať. Je neprípustné uvažovať o individuálnych právach, či iných prežitých princípoch ako sú ľudská dôstojnosť alebo bezbrehá sloboda. Slobodným bude človek až vtedy, keď sa podriadi myšlienke kovidizmu. Použime preto silu našej spoločnej myšlienky a nemajme ohľady.

Zmeňme zákonnú úpravu tak, aby tí, ktorí sa nepoddajú, boli izolovaní a nepripusťme, aby bezbrehým tliachaním rozbíjali našu jednotu.

Milí súdruhovia, prichádza doba činov. Strana a vláda je na našej strane. A aj odborná a vedecká obec pochopila svoju historickú úlohu.

Naša vec zvíťazí! Povinným očkovaním za celosvetový mier!

Vladimir Rucel

Vladimir Rucel

Bloger 
  • Počet článkov:  5
  •  | 
  • Páči sa:  6x

Zaujímam sa o spoločenské dianie, ekonomiku a kultúru. Odľahčene glosujem udalosti z týchto oblastí. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu