3. deň

Tento článok je o pokračovaní mojej stáže v Indii. V tomto článku nájdete aj sľúbené fotky zo školy v slum-e kde som strávil posledné dva dni. P.S.: Ak máte nejaké otázky, prosím píšte ich do diskusie k článku.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

3. deň

Dnešný deň bol podobný včerajšiemu. Ráno sme zase išli do spomínanej školy za malými deťmi. Dnes tie deti boli ešte šialenejšie, nakoľko skoro každý z nás mal so sebou foťák a deti sa strašne radi fotili.

Konečne som mal možnosť skúsiť najtradičnejšie indiké jedlo Thali. Je to vlastne tradičný plochý indický chlieb Chapati, ryža niekoľko druhov omáčok a šalát. Dosť ma prekvapilo keď sme pri platení zistili, že za to, že sme obedovali v klimatizovanej miestnosti sme dostali prirážku 15%. Zrejme to patrí k indickej kultúre

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Konečne to po dnešku vyzerá že naše problémy sú vyriešené. Dnes sme mali meeting s členmi miestnej pobočky AIESEC a zajtra doobeda by sme mali ísť do útulku ktorý je určený na sterilizovanie pouličných psov na reguláciu ich populácie. Bude to určite drsné.

Deň zakončujeme rozlúčkou s jednou Srbkou ktorá zajtra odchádza. Indovia boli takí milí že jej dokonca doniesli tortičku. Dúfam teda že zajtra už konečne začne náš projekt a všetko bude v poriadku.

Martin Sanitra

Martin Sanitra

Bloger 
  • Počet článkov:  6
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Vysokoškolsý študent, člen medzinárodnej študenstkej organizácie AIESEC Zoznam autorových rubrík:  ÚvodStáž - prvý týždeňStáž - druhý týždeňSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu