Spoznal som sexuálneho turistu

Pred týždňom som sa vrátil z cestovania po Keni. Ešte som len sedel v lietadle do Nairobi a už som vedel, že to bude zaujímavý výlet. Spoznal som tam totiž pána v stredných rokoch, ktorého hobby je sexuálna turistika..

Písmo: A- | A+
Diskusia  (159)

O sexuálnej turistike som predtým počul iba z médií, ale nikdy som nestretol reálneho človeka, ktorý by ju naozaj praktikoval. Respektíve stretol, ale to nebola profesionálna sexuálna turistika, ako som sa dozvedel od pána X (nebudem radšej spomínať meno).

Viem, že veľa mužov sa každoročne vyberá na letnú dovolenku napríklad do Thajska, aby si tam užili so zopár miestnými dievčatami. Títo sú však iba amatéri v porovnaní s pánom X, s ktorým som strávil prvé tri dni v Nairobi a ktorý mi porozprával viac ako dosť z jeho života, cestovania a hlavne podrovne popísal svoje hobby- sexuálnu turistiku.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pán X je 45 ročný muž, ktorý v minulosti úspešne podnikal a po 40tke sa rozhodol, že si už bude iba užívať. Chcel však spojiť príjemné s užitočným, a tak kedže celý život hľadal pravú lásku, ktorú stále nenašiel, vydal sa cestou sexuálnej turistiky.

A ako taká sexuálna turistika na profesionálnej úrovni vyzerá? Tu je návod priamo od pána X.

Vyberiete si krajinu, do ktorej chcete ísť na "dovolenku". V tomto prípade to bola Keňa. Pár mesiacov vopred si zabookojete letenky a podáte si inzerát buď na niektorom lokálnom zoznamovacom portáli, alebo priamo v novinách.

Dievčence budú písať ako divé, pretože vidina bohatého západniara je viac ako lákavá. Keď už máte aspoň 1000 odpovedí, odpíšete so žiadosťou o zaslanie fotografie. To vám odpíše naspäť už iba 200 slečien a vy si môžete začať vyberať. Či už podľa výzoru, veku alebo len tak.. spravíte si zoznam podľa počtu dní, teda ak idete na "dovolenku" na 10 dní, je dobré mať v zozname aspoň 20 mien. Každej vybranej napíšete pred odchodom, že akonáhle dorazíte, zavoláte jej.

SkryťVypnúť reklamu

Po príchode do vybranej destinácie sa ubytujete vo veľmi lacnom hoteli a zavoláte prvej dievčine na zozname. Dohodnete si schôdzku, pôjdete na kávičku, po kávičke si v hoteli zašukáte a dievčinu pošlete domov s tým, že zajtra skoro ráno máte dôležité rokovanie v susednej krajine, ale že sa vrátite za pár dní a už budete iba spolu.

Na druhý deň zmeníte hotel a zavoláte ďalšej slečne zo zoznamu. A tak to ide dokola.. Na zozname je 20 mien, takže by o zábavu malo byť postarané na každý deň.

Toto bol stručný návod, ktorý mi porozprával pán X. Prvé tri dni som bol s ním (kedže Nairobi poznal a bol mojím sprievodcom mestom) a musím povedať, že mu to vychádzalo 100%.

SkryťVypnúť reklamu

Poviete si, smutné, hlavne kvôli tým naivným dievčatám, ktorým veľakrát ide iba o to, aby sa mali konečne lepšie. Ale je to tvrdá realita a ako mi pán X povedal, takých ako je on je na svete veľmi veľa a už aj tie dievčatá zo slumov pomaly začínajú strácať ilúzie.Ale tak to na dnešnom svete bohužiaľ chodí...

Juraj Sasko

Juraj Sasko

Bloger 
  • Počet článkov:  75
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Raz som tu, raz som tam... Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáInternet & SEOĽudiaFotkaCestovanieLetenky & lietanieSúkromnéRôzne

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

278 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu