Ani by som nepovedal a už je to rok:)

Každý raz v živote skúsi niečo, čo ho zaujme - chce vedieť aké to je alebo ho to jednoducho baví a robí to len ako svoje hobby. Na blogu pribúdajú denne desiatky článkov, z ktorých si každý vyberá to svoje. A podobných akým bude tento je tu určite dosť:)

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Ale o čom vlastne tento článok bude? Bude o dvanástich mesiacoch, o živote medzi ľuďmi, o nových zážitkoch, o názoroch a môže byť v podstate o čomkoľvek. Dá sa povedať je, že je to zhrnutie môjho prvého roku pôsobenia na blogu.

Sám neviem či posúdiť, či bolo dobré alebo zlé...určite však môžem povedať, že prinieslo dosť zaujímavého na to, aby ma to ešte stále bavilo sem tam niečo napísať. Nikdy neviete, čo sa kedy kde stane. A o tom čiastočne blog je - mnohí (ja medzi nich tiež patrím) na blogu zverejňujú skutočnosti, ktoré sa im prihodili, zážitky, radosti, strasti a jasné, že aj kopec iných - takých slov sa dá vyhľadať v slovníku celá hromada.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Spomínam si trošku, keď som vlastne napísal svoj prvý článok a rozmýšľal, že o čom bude druhý a ono to išlo samo od seba...nápady prinášal sám život. Neskôr som sa odvážil aj spoznať ľudí, ktorí pre mňa boli ako niečo vzácne - naozaj mi to pripadalo trochu také ako počúvať Queen a následne stretnúť Mercuryho:). Sú to ľudia, ktorých som poznal len podľa ich článkov a iných znamení, ktoré tu na blogu zanechali. Naživo to však bolo niečo úplne iné, ale skvelé. Už si môžem daných vzácnych ľudí, ktorých som mal možnosť dosiaľ stretnúť, spojiť s rôznymi situáciami a v prípade "stretka", ktorého sa môžem zúčastniť, sa cítim medzi nimi dobre.

SkryťVypnúť reklamu

Zároveň mi prichádza na rozum, že blog predstavuje akýsi "denník" dôležitých udalostí - samozrejme pre každého individuálne. Spätne si môžem pozrieť, čo všetko sa stalo a dialo. Už v tejto chvíli viem, čo tu pribudne ako ďalší článok - len nechcem predbiehať - keďže sa u mňa vyskytne sem tam aj čitateľ, ktorý to ešte nemá vedieť:) a sám som veeeeľmi zvedavý aká bude reakcia pri danej udalosti - ani nie pri článku, pretože ten bude čisto informatívny.

A ak nadviažem aj na nedávnu udalosť, resp článok, tak blog môže mať aj podobu terapeutickú. Určite sa nájdu takí (a ja sa týmto radím medzi nich), ktorým akýmsi spôsobom odľahne, ak napíšu niečo z čoho sa chcú vlastne "vyrozprávať". Mne to určite tiež občas pomôže. Takže blog nie je vždy veselý, ale má aj svoje tienisté stránky - a to nielen individuálne, ale aj celospoločenské.

SkryťVypnúť reklamu

Jednoducho blog informuje, vzdeláva, zabáva, zarmucuje, tvorí nové priateľstvá, lieči, vypĺňa voľný čas, stáva sa koníčkom, umožňuje spoznávať svet, tvoriť romány...a určite vás napadne ešte niečo, čím blog môže prispieť a stať sa pre niekoho zaujímavým. Ja mu v tento deň po roku vďačím za niekoľko ľudí, ktorých viac, či menej stretávam...za to, že sa môžem podeliť o rôzne zážitky...alebo aj za to, že si môžem písať pre radosť. Ak tým poteším aj niekoho iného, o to lepšie...to však nemôžem ovplyvniť;)

Juraj Šebo

Juraj Šebo

Bloger 
  • Počet článkov:  46
  •  | 
  • Páči sa:  0x

človek, ktorý má rád veľmi veľa...svojím písaním chcem aspoň trošku priblížiť svoje zážitky, názory - možno neobyčajné, možno banality... Zoznam autorových rubrík:  Nezaradenáčo oči videli, uši počuli a ..stalo sa vo vlakuSúkromnéErasmák a Bolognazistené z TV alebo kde bolo ..školoviny

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu