Poďme si všetci urobiť fotku s Černákom!

Písmo: A- | A+

Tento veľmi múdry nápad dostali Attila Végh a Rytmus, však prečo nie. Aj negatívna reklama je predsa len reklama.

Samotný Refresher im za to venoval rozsiahly článok, ktorý je iba pre predplatiteľov. Celkom vtipný krok, ktorý si ale nikto asi nezaplatí. Náš milý Attilka, ktorý si najprv urobil fotku s Ficom, ku ktorej pridal srandovný komentár, aké príjemné stretnutie to bolo, prerazil práve nové dno. Rytmus to urobil už dávno. 

Mikuláša Černáka poznáme všetci. Usvedčený vrah, ktorý sa z väzenia už nedostane a keďže už nemôže chodiť za pseudocelebritami on a ukazovať im fotky svojich tigrov, ktoré mu v tej dobe určite závidel aj Karlos Vémola, celebrity chodia veľmi radi a ochotne za ním. Attilka, král česko - slovenskej bojovej scény, ktorý je už dva roky na dovolenke a jediné, čo dokáže ako tak zvládnuť, je robenie reklamy na telové mlieko na Instagrame, sa na dotyčnej fotke usmieva ako keby práve stretol Ježiša Krista. Rytmus je kráľ všetkého, dokonca aj vesmíru a na jeho ego, ktoré má veľké asi ako slnečná sústava nedosiahne nikto, ani keby mu šiel oproti. Na fotke má tento samozvaný kráľ  pre zmenu veľmi záhadný úsmev Mony Lisy a na Instagrame robí pre zmenu reklamu na zubnú pastu. 

 Mohli by sme polemizovať prečo tam vlastne išli. Možno doma po nociach sledujú dokumenty o sériových vrahoch a čítajú knihy českého psychopatologa Andreja Drbohlava a chceli si svoje znalosti len overiť. Možno si chceli len tak pokecať a motivovať mladých ľudí, aby sa s vrahmi fotili tiež. Ťažko povedať. Rytmus podľa jeho vlastných slov, keď vychádzal z väzenia prišiel na niečo veľmi výnimočné. V hlave mu napadla veľmi hlboká myšlienka, ktorá by sa mala určite zapísať do učebníc filozofie. Konkrétne prišiel na to, že je lepšie byť na slobode ako byť v base. Možno si z pána redaktora len robil srandu, keď mu to povedal, ale pochybujem. 

Slovenský internet sa pobúril a zareagoval veľmi tvrdou kritikou na týchto dvoch veselých chlapíkov z Instagramu a nedivím sa tomu. Fotenie sa s vrahmi a ich internetová glorifikácia, to tu ešte asi nebolo. Znovu prišli na dieru do sveta. Na veľmi hnusnú a špinavú dieru. Keď sa nad tým zamyslím, veď oni majú skoro všetko. Majú peniaze aj akú takú malú slovenskú slávu. Jediné, čo im asi ale chýba, bude rozum.  

Skryť Zatvoriť reklamu