Ján Slota- Veľká ozdoba Slovenska

Písmo: A- | A+

Ján Slota, politik s veľkým P a národniar s veľkým N. Bez svojho apetítu a najmä toho alkoholického by to ani nebol on. Okrem vášne v pijatike obľubuje aj rýchle autá a motorky. Odvahu dokazuje voličom lietaním na rogale a malých motorových lietadlách. Svoj čas zväčša trávi kraľovaním vo svojom primátorskom kresle, urážaním Maďarov a homosexuálov a v neposlednom rade konzumáciou alkoholu a následným močením z balkóna.

Keď si kliknete na oficiálnu stránku Jána Slotu, dočítate sa, že zapálený milovník slovenského národa sa narodil 14.9.1953 v znamení panny v Lietavskej Lúčke. Podľa zdroja pochádza z usporiadanej 4-detnej rodiny a nielen to, jeho predkom je Juraj Slota, národovec, ktorý podľa autora Slotovho životopisu bol pri zrode Matice Slovenskej. Tvrdenie som si rýchlo overila pomocou internetu a je to naozaj tak. Z toho je jasné, že pán Slota bol vychovávaný v národnom duchu, len to asi trochu zle pochopil a stal sa z neho šovinista. Jedna z najkontroverznejších postáv našej politickej scény Ing. Ján Slota má banícke vzdelanie, ktoré absolvoval na Vysokej škole technickej. Po ukončení štúdia v tomto odbore pôsobil, ale vďaka bohu, dostal sa do politiky a my sme si mohli vydýchnuť, že nás mal kto zastupovať. Náš prvý národovec je hrdým otcom troch synov a nezaostáva ani v počte manželiek, je totiž už tretíkrát ženatý.

Tento veľký človek sa určite neurazí, ak ho označíme za polyhistora. Polyhistor je človek, ktorý sa pýši bohatými vedomosťami z viacerých vedných disciplín a za to sa hanbiť rozhodne netreba. Ako prvé by som rada spomenula jeho jazykové a artikulačné schopnosti. Tie sú vskutku nadpriemerné. Výrok Jána Slotu, ktorý už azda počul každý znie: ,,My budeme bojovať za svoje územie, za metre štvorcové, za každý meter štvorcový a nedáme ani centimeter štvorcový tým hajzľom maďarským...nasadneme do tankoch a vyberieme sa na Budapešť!“ Každé všímavé oko sa zaiste zastavilo pri časti ,,...nasadneme do tankoch...“ Ak sa vám zdá, že to nie je po slovensky, mýlite sa. Je to totiž vyššia forma komunikácie. Bežní ľudia tak nehovoria, lebo je to len pre vyvolených a tým je práve Ján Slota. Pomocou zľahka odlišného skloňovania totiž vyvinul špeciálny jazyk a v kuloároch sa pošuškáva, že každú chvíľu má vyjsť gramatika.

Naopak jazyk, ktorým hovorí na nás obyčajných nie je ničím výnimočný. Je skôr ľudový a hovorí ním tak, aby sme mu rozumeli. Nemôže sa nám to zdať neslušné, veď napokon sám Ján Slota je odborníkom na etiku. On vie ako sa správať k jednotlivým spoločenským vrstvám. Na jednej strane sú Kórejci, ktorým veľmi rád lezie do zadnice a na druhej je bežná Slovač, ktorá ma byť ticho a pozerať sa na ozrutné sochy našich národovcov, prípadne sa držať za srdce a ďakovať. Keď niektorá socha národného buditeľa skončí na smetisku, treba ďakovať tiež, lebo vtedy sa na jej mieste stavia nové nákupné centrum. Ak náhodou nesúhlasíte s jeho vôľou a ste obyvateľ Žiliny, radšej sa presťahujte do Košíc, bude to pre vás ľahšie. V žiadnom prípade neodporujte, lebo veľký primátor na vás prehovorí tým jednoduchým jazykom a povie vám možno aj toto:,,Každý na Slovensku, kto má v riti dieru, si myslí, že sa stretne s ďalšími piatimi chrapúňmi v krčme, založí petičný výbor a idú rozprávať o tom, že koľko by mala stáť pôda.“

Okrem jeho lingvistických a etických kvalít ho mnohí vyhľadávajú kvôli jeho psychologickým a analytickým schopnostiam. Napríklad Anna Belousovová od neho chcela, aby jej vypracoval presný osobnostný profil. Pán Slota sa dal do práce a jeho konečné vyjadrenie o nej znelo:,,Kysucká nána, ktorej proste šibe.“ Ak vás ani toto nepresvedčilo, čítajte ďalej a určite o genialite tohto zaslúžilého Slováka nebudete pochybovať.

Ďalšou horúcou témou, kde je predseda SNS doma, je sexuológia. Študoval externe, každý deň v inej krčme. Problematike rozumie veľmi dobre a mohol by sa porovnávať s nejedným renomovaným sexuológom. Spolu s ostatnými spolužiakmi externistami rozoberal tému sexuálnej uspokojenosti svojich stranníckych kolegýň sklonený nad 0,5 dcl pohárikom niečoho tvrdého:,,Určité dievky neukojené majú určité snahy sa realizovať, pretože sa nevedeli ani poriadne vydať, ani porodiť nejakého poriadneho slovenského chlapca...“ To, že sa o sexuológiu aktívne zaujíma dokazuje aj to, že sa angažuje aj v iných otázkach tejto vedy. Ochotne sa vyjadril na tému homosexuálov:,,Ja viem, že homosexualita je choroba, je to deviácia tak ako pedofília. Na jednej strane ideme oslavovať homosexuálov. Niekto je buzik a niekto je lesba a mladí ich obdivujú ako ,celebrity´. Veď nech sa zavrú niekam tam doma a nech sa šmýkajú navzájom...“

Dostávam sa nakoniec a s blížiacim sa koncom sa zvyšuje aj jeho zanietenosť v danom obore. Piatou a finálnou disciplínou, ktorá naozaj stojí za zmienku je degustátorstvo. Presný dátum, kedy sa tejto vznešenej činnosti začal venovať žilinský primátor nevieme, ale boli sme svedkami viacerých jeho úspechov. Jeho trik spočíva v tom, že narozdiel od ostatných degustátorov, degustovaný alkoholický nápoj nevypľuje, ale celý vypije. Vplyvom tohto premysleného ťahu sa dostáva do stavu opojenia a dokáže odbornejšie posúdiť chuť výrobku. Naposledy si spravil degustátorský výlet do istého baru v Bratislave a asi ho zamrzelo, že ako degustátor dostatočne nepľuje a rozhodol sa to napraviť. Ako cieľ si vybral iného degustátora, ktorý bol prítomný v podniku a pred tým, ako ho opľul, mu slušne oznámil:,,Pľujem na teba.“ Nasledoval veľavravný pazvuk, niečo ako pffff a bolo dokonané.

Na záver treba povedať, že my ako ovečky nášho veľkého Slotováka, by sme mali k nemu vzhliadať a vážiť si všetky jeho názory, vrátane vrcholu jeho životnej filozofie tzv. koncepcie všemaďarskej nenávisti, lebo keď budeme voliľ Slotu pôjdeme do neba. A komu sa nepáči nech ide do Maďarska!

Skryť Zatvoriť reklamu