Cenzúrou to tentoraz administrátor naozaj prehnal

Moje posledné dva blogy, ktorých veľkú aktuálnosť a význam nemožno spochybniť, značne zaostali za tri dni starým blogom

Písmo: A- | A+
Diskusia  (35)

               

Veľké čary vykúzlil dnes po polnoci pán administrátor. Kým sa mu podarilo uprostred noci  zostaviť nové poradie v tabuľke osmičky „dnes najčítanejšie“. Trvalo mu to v systéme počítačovej éry „len“ vyše hodiny (do 01.12. h), až kým sa na monitore táto tabuľka konečne objavila. Pán administrátor to nakoniec vyriešil aj pomocou počítača naozaj lepšie než kráľ Šalamún – originálne, jednoducho a dôsledne. Keď články prvej trojky „osmičky“ mali rovnaký počet 2 – krát čítaní a tie 5. ďalšie  rovnako - iba 1 – krát   

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Už sa mi zatvárali oči, ale zvedavosť mi nedovolila ísť spať. Čakal som, aké ešte prekvapenia môžem cez túto noc zažiť od pána administrátora? Keďže to jeho prvé veľké som prežil.. Môj blog (prvá časť) „Fico, Pellegrini, Žilinka – (S)smer Putin a Kotleba“, hoci v prvý deň od zverejnenia bol v „osmičke najčítanejšie“ po celý čas prvý (o 23.41  h. – 1 955xt čítaní a Páči sa 51x), ale v tabuľke najčítanejšie mi po polnoci stále  chýbal.  Až o 01.27 h. sa tam zrazu zjavil ako prvý s počtom čítaní len 7 – krát. Ale v skutočnosti pri mojom blogu všade bol údaj  36x čítaní (nie sedem).

Ešte horšie však dopadol môj druhý blog, ktorý sa dnes v noci zjavil v tabuľke „najčítanejšie“ súbežne s prvým  na jej druhom mieste (s počtom len 5x čítaní).  Hoci v skutočnosti dosiahol až 86x čítaní, čo som si následne zistil. Teraz je tiež na 2. mieste „najčítanejšie“ s problematickým počtom čítaní len 1 345x  Páči sa 40x.  

SkryťVypnúť reklamu

Článok „Fico, Pellegrini, Žilinka  - (S)smer ... “ (jeho prvá časť) z tabuľky „dnes najčítanejšie“ však  záhadne vypadol. Napriek aktuálnosti a významnosti mu na druhý deň  pribudlo len 228x čítaní (spolu 2 183x a Páči sa: 58-krát). Ale napríklad tri dni starý blog „Pocitový manažment vo vedení VšZP“ ho všestranne tromfol. Keď  dosiahol až 4 620x čítaní a Páči sa 10 – krát. Pričom je i  teraz v tabuľke osmičky za mojím blogom ako tretí.

Otázka pre pána administrátora: Prečo potom moje blogy zaujmú čitateľa nanajvýš len jeden deň? Vari sú menej aktuálne, menej obsahom významné? Veď téma mojich posledných dvoch blogov sa rieši v médiách hlučne a problematicky už týždne. Je opakujúcim predmetom správ a komentárov i v denníku SME. Pričom oba blogy prinášajú na tento vážny celej problém spoločnosti v podstate nový, kritický aj pozitívny názor a hodnotenie. Či nie?

Jozef Sitko

Jozef Sitko

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  175
  •  | 
  • Páči sa:  1 944x

Mgr. Jozef Sitko (*1935), v rokoch 1968 - 1971 komentátor denníka Smena a zástupca šéfredaktora týždenníka Expres. Z oboch redakcií ho komunisti vyhodili. Až do roku 1989 mal dištanc - zákaz čokoľvek publikovať.Následne založil prvý nezávislý týždenník Slobodný piatok, bol jeho šéfredaktorom. Bol tiež riaditeľom tlačového odboru a poradcom prezidenta M. Kováča. Potom založil Nadáciu Slovak Gold a štrnásť rokov ju viedol.Napísal šesť kníh. Jeho nový titul: Vedieť odísť.V roku 1991 získal hlavnú novinársku cenu Slovenského literárneho fondu a v roku 2000 mu prezident Schuster udelil za celoživotnú publikačnú činnosť štátne vyznamenanie Pribinov kríž III. triedy. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

714 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

51 článkov
SkryťZatvoriť reklamu