Smerákom pôjde karta dovtedy, kým sa nezačnú báť. Lenže koho?

Za istých okolností by si smerácke obludárium mohlo dovoliť znásilňovanie a vraždenie v priamom prenose. Domáce publikum by uvedené zrejme akceptovalo. Napísané inak: Smerákom pôjde karta dovtedy, kým sa nezačnú báť. Lenže koho???

Písmo: A- | A+
Diskusia  (96)

Predstavitelia Smeru - SD majú v sebe zabudovanú chladnokrvnosť stredovekého panovníka. Takmer nič s nimi nepohne. Tlačovkám oponentov sa smejú, rovnako tak publicistom, ktorí volajú po slušnosti v politike. Občasné málopočetné antismerácke demonštrácie považujú za cirkus. Vedia, že nemusia mať strach o stratu kresiel. A koho by sa aj mali báť?

Žitňanská s Bugárom budú kolaborovať ďalej. Z vlády preč nepôjdu. Danko (potencionálny nástupca Fica na poste premiéra) je pragmatický surovec, ktorý si na svoj deň D počká. Detinské protesty Matoviča a občasné štekanie Sulíka sa nedajú brať vážne. "Úradník" Richard Rybníček v budúcnosti pre Smer - SD ohrozenie nepredstavuje. Tiež sa bude chcieť hlavne dohodnúť, keďže "krajina potrebuje múdre riešenia". Vzrušenie rozhodne neprinesú ani novovznikajúce straničky plné magorov. Tí sa domnievajú, že novodobá história Slovenska sa začne písať dňom registrácie ich subjektov v príslušnej inštitúcii. 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Kto krváca, ten môže zomrieť. A Smer raz bude mať z čoho krvácať. Pre dlhodobé mocenské sebaudržanie však vedenie Smeru vie, že nesmie skĺznuť do niekdajšieho násilnického suterénu HZDS. Tam by sa totiž sranda skončila. Načo znásilňovať a vraždiť, keď je domáce prostredie plné komparzistov a amatérov? Predhodíte im niekoľko kostí a začnú sa biť. Stalo sa tak už XY krát.

Platí ono známe, že Smer - SD sa asi bude musieť poraziť sám... 

Taký luxus mu iné stranovlády môžu len závidieť. 

Martin Škopec Antal

Martin Škopec Antal

Bloger 
  • Počet článkov:  352
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Žijeme vo svete plnom rituálov, opakovania, napodobňovania a zdania často zbaveného kontaktu s realitou. Albert Einstein raz povedal: Kto chce byť členom ovčieho stáda, musí sa stať ovcou. Som človekom, ktorý chce uvedené meniť alebo sa o to aspoň Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu