Žena jak má byť alebo 50 a stále mladá

Týnedžerský, sobotňajší večer,s babami sme podnikli výjazd do mesta, s cieľom zabaviť sa. Celý večer sa niesol v duchu ,, Žime naplno!" Náš zostavený plán : 1. hodinový výber toho, čo si oblečieme. 2. Urobiť so sebou niečo, aby sme vyzerali ako ľudia 3. 19:25:00 Odchod busu, príchod na zastávku 19:24:59. (Poznámka úchylného uja autobusára: ,,Dievčatá. A nie je vám v tej sukničke zima?") 4. Mesto. Hľadanie podniku,ktorý nestál na mieste,kde predtým alebo len naša zlá google mapa v hlave. 5. Padli prvé drinky, fotky na WC o zrkadlo( pristihnuté barmanom a poznámkou,že sme kočky :D), skvelá obsluha ( Mladý chalanisko, s výzorom 12 roč.chlapčiatka a s občianskym,patriaci 18ke. ). 6. Smer- Disco. Tanečky jak majú byť, noví ľudia,super zábava. 4:00 Padla! Zatvárame. Zdvihli sme kotvy a šli hľadať niečo Open. Otvorili dvere prvého podniku a tam sme ju spoznali.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (59)

Prvý pohľad, vyše 50 ročná ženská pri bare,druhý pohľad, žena bez záväzkov, ktorá aj napriek svojmu veku, nesedí doma na zadku a nepozerá telenovely.Nepatrí medzi tie zúfalé ženské, ktoré len snívajú o mladosti. Názory na život nemá ako moja babka, tancuje lepšie než niektoré mladé baby a popíja svoje biele vínko.Energická ženská, ktorá nemá problém užívať si každú minútu svojho života, presne tak ako keď mala 20. Baví sa s mladými ľuďmi, žije s dobou a nezaujíma ju čo si o nej myslia druhí.O postave akú má ona, sníva dnes veľa mladých báb, vlasy jej sedeli tak ako mali a dokonalou manikúrou a nalakovanými nechtami, to tá žena doviedla do finále. Má sexy syna,ktorý už vyštudoval výšku,je na neho právom hrdá a ktorého keď nám ukázala , nám padla sánka. Príklad človeka,ktorý žije stále. Žiť každým dňom, niekedy robí problem aj mladým ľuďom.No a nikdy neviete na koho tam vonku natrafíte ;)

Soňa Škopová

Soňa Škopová

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Niekedy sa jednoducho oplatí riskovať,dokonca aj za cenu, žeby to nemuselo vyjsť...Lebo niekedy to nie je o šťastnom konci, možno je to len a len o príbehu... Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
SkryťZatvoriť reklamu