Plagiátorstvo a iné úskalia voľby riaditeľa školy

Písmo: A- | A+

Hnevá nás, ak sú politici usvedčení z plagiátorstva. Podobná situácia sa deje pri výberových konaniach. Budeme to tolerovať?

Pozrite si vlog s názvom "Plagiátorstvo a iné úskalia voľby riaditeľa školy":

Hnevá nás, ak sú politici usvedčení z plagiátorstva. Podobná situácia sa deje pri výberových konaniach. Budeme to tolerovať? Práve transparentným výberom riaditeľov škôl a školských zariadení sa bude zaoberať online diskusia Slovenskej komory učiteľov a Transparency International. Diskusia bude prebiehať 16. júna 2021 v čase od 17:00 – 18:00. Sledovať ju budete môcť LIVE cez Facebook stránku SKU alebo na našom Youtube. Svoje otázky pred diskusiou môžete posielať na demokracia@sku.sk, alebo klásť otázky počas diskusie vo Facebook komentároch. Tešíme sa na Vašu účasť, zapojenie a prínos v diskusii “VÝBEROVÉ KONANIE – ONLINE DISKUSIA“.

Projekt „Podpora demokratizácie v školách“ je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014-2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou

Skryť Zatvoriť reklamu