Milujem oboch - a to rovnako

Koľkokrát som už počula, že človek nemôže ľúbiť dvoch naraz, že ak niekoho milujete, potom sa po niečom inom ani neobzriete. Ale ja milujem oboch a to rovnako

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Svoju prvú lásku som spoznala ešte v detstve. Vlastne to bola moja mama, ktorá mi ho predstavila. Bola to láska na prvý pohľad. A dnes ho ľúbim ešte viac ako pred rokmi. Moji známi čakajú, že sa ho presítim, ale s pribúdajúcimi rokmi ho však milujem čoraz viac. Kamaráti však mali pravdu, že to zanecháva na mne stopy. To je asi jediná temná stránka našej lásky, inak by to bolo dokonalé.

Svoju druhú lásku som spoznala, keď som mala trinásť. Náš vzťah bol ako húsenková dráha. Po pár mesiacoch sme sa vždy rozišli, nechcela som byť totiž závislá. Dlho mi to však nikdy nevydržalo. Chýbala mi tá vôňa, tie naše spoločne chvíle. Vždy som sa vrátila.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou


Nikdy som sa nevedela rozhodnúť, koho milujem viac. Jeho, či ju. Bez nej som nevydržala ani deň a bez neho najviac tak dva. Dnes sa však všetko zmenilo. Do môjho života vstúpili spolu. Prepojení s geniálnou mysľou (ten, kto to vymyslel, je môj hrdina)

A tak dnes do môjho života vstúpil Pribináček Kávový. Ktorému sľubujem večnú vernosť, kým nás kilá a váha nerozdelia

Obrázok blogu
(zdroj: NS)
Nora-Soul Slížová

Nora-Soul Slížová

Bloger 
  • Počet článkov:  415
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Človek, ktorý si chce nájsť čas pre uvedomenie si vlastných myšlienok, postojov, názorov. Pochopiť určitú vec, teóriu, či událosť, mi prináša osobný rast a vytúžený pocit štastia. Zoznam autorových rubrík:  Moja RodinaDining GuidePrúd myšlienokTo čo ma potešiloTo čo ma zarmútiloVedeli ste, že...?o životez vlakuZvieraciereaders diarySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
SkryťZatvoriť reklamu