Nie je cestujúci ako cestujúci

Pri pohľade na dvoch pánov, ktorí práve nastupovali do MHD, 61-mi bolo hneď jasné, že sú revízori. Nemýlila som sa. Spoznať ich je veľmi ľahké, majú ten výraz na tvári a pomáha aj to, že na hlave majú len spomienku vlasov. Dnes predviedli, že nie je cestujúci ako cestujúci.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (7)

Pri kontrole lístkov natrafili na párik cudzincov, ktorý sa presúval z hlavnej stanice na letisko. Parta troch revízorov ich obkľúčila a za svoju neznalosť kruto zaplatili.Pár minút nato nastúpili traja cestujúci, ktorí šírili neskutočný zápach vôkol seba. Dvaja boli opití a tretí bol ten slušnejší medzi nimi. Zhodol okolnosti, si sadli oproti revízorom, ktorí ich statočne obchádzali. Neskontrolovali ani jedného.Neznalosť neospravedlňuje, cudzincom sa občas stáva, že podcenia niektoré pravidlá, za ktoré sa platí. Občas sa to stáva, ak ste v krajine, kde v angličtine je len veľmi málo informácií.Pohľad nato, ako traja bodyguardi obkľúčia nič netušiacich cudzincov na štvrť hodinu a potom nezaujato obchádzajú troch bezdomovcov vo vozidle, vo vás opäť zanecháva trpkú príchuť. Pasažier nie je ako pasažier. Dôležité je ako voniate. Ak smrdíte po peniazoch máte smolu, ak smrdíte po alkohole a moču, nemusíte mať obavy, naši revízori vám v cestovaní určite brániť nebudú.

Nora-Soul Slížová

Nora-Soul Slížová

Bloger 
  • Počet článkov:  415
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Človek, ktorý si chce nájsť čas pre uvedomenie si vlastných myšlienok, postojov, názorov. Pochopiť určitú vec, teóriu, či událosť, mi prináša osobný rast a vytúžený pocit štastia. Zoznam autorových rubrík:  Moja RodinaDining GuidePrúd myšlienokTo čo ma potešiloTo čo ma zarmútiloVedeli ste, že...?o životez vlakuZvieraciereaders diarySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu