Toalety vo vlakoch už nie sú samozrejmosťou

Hovorí sa, že informácie sú veľmi dôležité, dokonca sú kľúčovým faktorom, ktoré môžu rozhodnúť o vašom osude v mnohých situáciách. Naše železnice nie sú výnimkou, pretože, ak by ste túto informáciu nemali, mohli by ste..

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Pred pár dňami sme sa s deťmi vybrali na malý výlet s vláčikom. Nasadli sme v Bratislave a viezli sme sa do Sládkovičova, čo je nejakých 50 minút. Vlak mal konečnú v Nových Zámkoch.
Deťom aj mne sa vlak veľmi páčil, bol čistý, nový a dokonca poschodový, takže na naše pomery úplný komfort. Ale, potom ako už u deti býva zvykom, malá potrebovala použiť toaletu. Zvyknutí zo starých ošarpaných vlakov, sme sa na toaletu vybrali. Tá však bola zamknutá. Skúsenejší spolucestujúci videli náš prekvapený výraz tváre, tak nám prezradili, že na takejto krátkej trati, ako je Bratislava - Nové Zámky sa toalety neodomykajú, že v prípade potreby, treba poprosiť sprievodkyňu.Potom dodala osobnú skúsenosť "ale, tá nie vždy má kľúč". Našťastie v našom prípade pani sprievodkyňa kľúč mala, aj sme ju vo vlaku našli po pár minútach.
Takže, niektoré informácie, je dobré si zapamätať: toalety sú teraz funkčné a preto sa zamykajú. Takto budú funkčné dlhšie ...

Nora-Soul Slížová

Nora-Soul Slížová

Bloger 
  • Počet článkov:  415
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Človek, ktorý si chce nájsť čas pre uvedomenie si vlastných myšlienok, postojov, názorov. Pochopiť určitú vec, teóriu, či událosť, mi prináša osobný rast a vytúžený pocit štastia. Zoznam autorových rubrík:  Moja RodinaDining GuidePrúd myšlienokTo čo ma potešiloTo čo ma zarmútiloVedeli ste, že...?o životez vlakuZvieraciereaders diarySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu