1000 SMS zadarmo

Nie je to tak dávno, čo som kritizoval, že akcia Orange-u Paušál 0 Sk, nie je až tak výhodná (a to aj po upravení) ako sa môže zdať. Teraz chcem poukázať na rozdiel. Ako môže komerčná firma, ktorej ide o zisk (to len preto, že tí, čo obhajujú operátorov, že prečo robiť akcie, keď im ide o zisk ako súkromnej firme) spraviť niečo, čo sa dá plne považovať za to ĎAKUJEME, že nám platíte a tak tu máte od nás bonus.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (9)

Takže najskôr na úvod niečo o akcii. Všetci zákazníci Easy môžu od včera až do 15. decembra poslať až 1000 SMS zadarmo cez PC Messenger do siete T-Mobile. Bezplatné SMS nemôžete posielať zo svojho mobilu!!! PC Messenger je programík pre Windows, ktorý si môžete stiahnuť zo stránky T-Mobile -  DOWNLOAD
Ak ste členom T-Mobile klubu, tak jediné, čo treba po nainštalovaní, je zadať svoje meno a heslo a začať posielať :) V prípade, že členom nie ste, tak sa musíte najskôr zadarmo zaregistrovať (www.t-mobile.sk)

Čo ja osobne považujem za veľké plus je, že akcia nie je iba pre nových zákazníkov. T-Mobile si môže získať touto akciou nových zákazníkov a na 100% aj získa, keďže minimálne ja si Easy pôjdem kúpiť:-) Nová Easy karta len tak pre info stojí 99 Sk aj so 100 Sk kreditom. Keď však nechcete zbytočne vyhodiť 100 Sk a je vám jedno z akého čísla SMS príde, tak sa isto vo vašej rodine nájde niekto kto Easy má a počítač nie (babka, rodičia, sused... ). Na druhú stranu odmeňuje starých zákazníkov. Jednoducho každý, kto má prístup na internet a počítač, dostane len tak 1000 SMS do siete TM. Netreba nič platiť, netreba sa nijako obmedzovať, netreba nič prevolať. Je to presne taká akcia akej som sa dožadoval v článku Paušál 0 Sk. Je to akcia v ktorej operátor nahlas hovorí zákazníkom ĎAKUJEM, nezabudol som na Vás.


Ondrej Sokol

Ondrej Sokol

Bloger 
  • Počet článkov:  33
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Ani neviem, čo napísať. Snáď len, že ma bavia nové technológie, ale zároveň si rád pozriem aj nejaké pamiatky. Videl som, čo som vidieť chcel a tak snáď už zostanem doma na Slovensku, lebo všade dobre - doma naj. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu