Nemusíte opustiť mesto...

Naozaj , nie je potrebné opustiť mesto alebo krajinu, aby ste zmenili svoj život.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Naozaj , nie je potrebné opustiť mesto alebo krajinu, aby ste zmenili svoj život. Stačí ak opustíte svoju zónu komfortu. Takmer denne pri tréningu stretávam na trase dvoch mužov. Jeden má 69 druhý 74, namiesto toho aby sedeli doma pri televízore, kráčajú pomaly debatujúc, s úsmevom a vychutnávajú prítomnosť. Aj takáto jednoduchá vec si však vyžaduje „akciu“. Zdvihnúť sa z gauča a vykročiť.

Áno či chcete zmeniť svoju kondíciu alebo finančnú situáciu, vždy sa vyžaduje akcia. Nie je tomu inak ani v sieťovom marketingu. Keď čítate tieto riadky pravdepodobne ste už niekde počuli túto alebo podobnú vetu : „Poď, zaregistruješ sa, je to super! Dáš pár euro, tvoja sieť bude rásť a ty budeš končene bohatý!“ Rajská hudba pre ucho človeka, ale bohužiaľ ten niekto zabudol dodať alebo možno ste to nepočuli, že treba aj niečo urobiť. Že bude treba opustiť svoju zónu komfortu, zdvihnúť sa, ísť na stretnutie, vzdelávať sa alebo aspoň sa pripojiť na internetovú konferenciu.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Je pravda, že to zasahuje človeku do jeho pohodlia, starých zvykov a nie je to vždy príjemne. Preto mnoho ľudí radšej neurobí nič a čaká na ďalšiu príležitosť, kde to naozaj pôjde celkom bez práce. Samozrejme, nájde sa mnoho takých, ktorí túto vidinu ochotne ponúkajú a tak ľudia „skáču z biznisu do biznisu“, kým nedospejú k presvedčeniu, že sieťový marketing nefunguje. Pravdou je, že sieťový marketing funguje, ak si vyberiete ten správny a robíte ho dostatočne dlhú dobu!

Štefan Lieskovský

Štefan Lieskovský

Bloger 
  • Počet článkov:  61
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Súkromný podnikateľ venujem sa oblasti marketingu a rozvoja osobnosti. Osobny web: www.steveliesky.com/sk/Facebookhttp://www.facebook.com/slieskovsky Zoznam autorových rubrík:  Šport a zdravieObchodnéO mne

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu