Ten krám nefunguje.

Sieťový marketing je spôsob , ktorý dáva ľuďom možnosť s malou finančnou investíciou vybudovať si vlastné podnikanie a získať bohatstvo“. /Robert Kiyosaki/

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Sedíte, hľadiac na citát známeho amerického ekonóma a neveriacky krútite hlavou. Ešte ste nestrávili prvé horké pilulky vášho podnikania. Veď to vyzerá tak jednoducho, prečo to vlastne nefunguje, čo robím zle a množstvo podobných otázok víri hlavou.

Ale čítali ste a počuli množstvo príbehov ľudí, ktorí úspech v sieťovom marketingu dosiahli, dokonca dosiahli bohatstvo. Tieto okamihy bývajú kritické a často rozhodnú o ďalšom osude vášho podnikania a možno i smerovaní vášho života.

V takýchto chvíľach sa často správame ako deti keď sa im nedarí poskladať stavebnicu, niektoré sa idú poradiť s ockom, niektoré vezmú do ruky návod a niektoré to zlostne zahodia do kúta. Veď ten krám je nanič.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou


A tak niektorí ľudia odhadzujú svoju príležitosť do kúta, zanevrú na sieťový marketing. Druhá skupina sa rýchlo vrhá do ďalšej príležitosti v nádeji, že tam to určite pôjde samo a bez práce.


Neklamte sami seba. Ak chcete byť dobrý v čomkoľvek musíte sa tomu venovať, učiť sa a trénovať. Vždy je to niečo za niečo, ale v sieťovom marketingu sa vám vaše úsilie vráti mnohonásobne.

Ak sa vám teda v počiatkoch vášho podnikania nedarí poraďte sa s niekým, kto v odbore sieťového marketingu už niečo dosiahol alebo aspoň vezmite do ruky „návod“ ktorým sú nástroje podnikania. Väčšina serióznych firiem ich svojim distribútorom v rôznej forme poskytuje.

Štefan Lieskovský

Štefan Lieskovský

Bloger 
  • Počet článkov:  61
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Súkromný podnikateľ venujem sa oblasti marketingu a rozvoja osobnosti. Osobny web: www.steveliesky.com/sk/Facebookhttp://www.facebook.com/slieskovsky Zoznam autorových rubrík:  Šport a zdravieObchodnéO mne

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu